Problem z Mikrofonem

Witam, coś mi się popsuł micro. Nie pomaga przywracanie ani tak jakieś zmienianie w Panelu chociaż za bardzo się na tym nie znam, może coś źle robie. Micro wykrywa dźwieki z zewnątrz czyli gg, steam, kolegów na ventrillo itp ale mnie nie wykrywa. Dziś zrobiłem format komputera i nadal to samo. Ale co dziwniejsze wyłączyłem mikrofon z komputera i włączymer rejestrator dźwieku a tam mi ragrywa gadu gadu muzyke i tak dalej mimo iż mikrofon jest odłączony. Co robić?

Jakiego masz system??

barteq696 , może głupie pytanie, ale: na pewno wkładasz końcówkę tam, gdzie trzeba?? Dociskałeś ją?

Pewnie że dociskałem nawet jak micro wyjmę to rejestrator dźwięku słyszy gadu-gadu czy muzykę. Mam Windowsa XP

Wejdź w Akcesoria i poszukaj tam gdzieś Regulacja Dźwięku i daj Screeny z Pozycji Nagrywanie

Odtwarzanie: http://img204.imageshack.us/my.php?image=screengu9.jpg

Nagrywanie: http://img156.imageshack.us/my.php?image=screen2iq1.jpg

w nagrywaniu zaznacz po kolei po 1-nym i spr. czy diala

Niestety nie działa

A może mikrofon się popsuł??

Też biorę coś takiego pod uwagę ale powiedz mi dlaczego jak odłączam micro od kompa całkowicie i włączam rejestrator dźwięku to on wykrywa takie dźwięu jak gadu gadu muzyke kolegów na ventrillo, coś musiało się na mój gust przestawić…

Pewnia masz przestawione na Miks Stereo, czyli wykrywa wszystko również mikrofon, lub wszystko oprócz mikrofonu. Ale założe się że to mikrofon. Spróbuj pożyczyć od kolegi lub sąsiada.


Spróbuj odznaczyć w Odtwarzaniu Line-In, a w nagrywaniu zaznacz Line-In, jak tak niepójdzie to spróbuj zaznaczyć 2 pozostałe.

Nie idzie… Nie znam się na tym za bardzo ale może port się jakoś przestawił… Bo ja już nie mam pojęcia dziś jak coś inne micro bd mieć więc sprawdze, ale na mój gust musiało się to przestawić bo mnie w ogóle nie wykrywa a inne dźwięki tak.

Start->Wszystkie programy->Akcesoria->Rozrywka->Reulacja głośności, potem Opcje->Właściwości, zaznacz Nagrywanie i sprawdź, czy masz zaptaszkowany mikrofon.

Nie mam.

Więc go zaptaszkuj.

Niestety jak to robie to strasznie zaczyna piszczeć w słuchawkach i musze wtedy zaptaszkować go w odtwarzaniu.