Problem Z Mikrofonem

Witam,więc mam wielki problem,przestał mi działać mikrofon,mikrofon sprawdzany na 2 komputerze jest w pełni sprawny,ustawienia wraz ze sterownikami ustawione dobrze,myslałem ze to wina windowsa więc go przeinstalowałem problem tkwi nadal,więc oto chodzi ,że mam mikrofon jakby na “Stereo Mixa” wiec jeśli coś do niego mówię on nie reaguje,lecz wszystko co z komputera leci on na to reaguje wiec mówie tak zwany “Stereo Mix” sprawdzalem wszędzie mam zaznaczony na mikrofon podgłośniony ,nic nie jest wyciszone ani wadliwe sluchawki wraz z mikrofonem z firmy “Tracer” Sterowniki do Karty Graficznej to “SoundMAX Integrated Digital Audio”.

Czechu19066 , proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. Proszę również poprawić treść postu, na forum obowiązują zasady pisowni języka polskiego, łącznie z polskimi znakami diakrytycznymi, które stosujesz wybiórczo. W przypadku zignorowania tych zaleceń temat zostanie przeniesiony do kosza.

milion razy już było… eh

start->uruchom->sndvol32 jak się włączy okno regulacji dźwięku:

opcje->właściwości->trzeba wybrać/zaznaczyć “nagrywanie”, tam gdzie jest mikrofon pogłośnić na max i “zaptaszkować” pod pogłaśnianiem “wybierz”

znowu opcje-> “zaawansowane ustawienia” żeby było “zaptaszkowane” pod mikrofonem pojawi się “zaawansowane” i włączyć “mic boost”

SoundMAX to pewnie Realtek (tak się włącza mic boosta w realteku):

podobny temat(nowe sterowniki pomogly):

teamspeak-mikrofon-nie-dziala-t366420.html

Niestety Realteki nie pasują ,nadal ten sam problem mam:(