Problem z mikrofonem

Mam pewien, kolejny problem :D. Kupiłem dziś mikrofon, lecz gdy go podłączam to tak jakby go w ogóle nie wyszukiwało, bo nie pokazuje się nic o wykrytym urządzeniu. Wiecie może o co kaman? Dodam jeszcze, że starego mikro też nie wyszukuje.

Mikrofon jeżeli nie jest pod USB to nie znajdzie go normalne Windows.

Jaka karta dźwiękowa??

Jeżeli zintegrowana o trzeba poustawiać wejścia karty dźwiękowej tak aby różowe (standardowo) było jako wejście przechwytujące w tym wypadku mikrofon.

Karta: Vinyl AC’97 Codec Combo Driver (WDM), a jak te wejscia poustawiac? Mozesz wytlumaczyc krok po kroku?

Spróbuj najpierw w panelu sterowania -> Dźwięki i urządzenia audio -> głos -> i tam znajdź swoją kartę dźwiękową i ustaw w obydwu ramkach

z tego co pamietam to tak jest w windowsie xp, a ja mam windowsa 7.

Co do win 7 to jutro zobaczę bo będę u kumpla i spróbuję to jakoś rozwiązać, ponieważ aktualnie nie mam dostępu do win 7 a nie chcę w ciemno szukać.

Wejdż w Panel sterowania /Dżwięki /Nagrywanie.Sprawdż,czy jest tam Twój mikrofon,powinien być ustawiony jako domyślny z zielonym kółkiem.Ewentualnie zmień ustawienia.

Ramb0 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). dostosuj swojego posta do tej zasady.