Problem z mikrofonem

Witam !

Dzisiaj wgrywałem widowsa od nowa i okazało się, że mikrofon (wbudowany w kamerke) przestał działać. Mikrofon strasznie piszczy a głos słychac bardzo słabo. Wcześniej wszystko było ok. Sterowniki są dobrze zainstalowane. Czy wie ktoś jak rozwiązać ten problem ?

Z góry dziękuję ! :slight_smile:

Jeśli piszczy to masz za dużą czułość w stosunku do ustawień głośności głośników. Ew jakieś tłumienie masz włączyć etc. Poszukaj w opcjach sterownika :slight_smile:

Zapomniałem dodać, w Panel sterowania–> Dzwiek i urzadzenia sterujace–> Audio nie mogę wejsc ani w “glosnosc” ani w “zaawansowane” mikrofonu ;/

A masz jakiś inny program do tego ? W 90% przypadków, jak nie da się wejść w w/w opcje jest zainstalowany, zły sterownik/brakuje jakiegoś :slight_smile:

Instalowalem juz dzisiaj 2 razy wszystkie sterowniki z plytki dolaczonej do kamerki wiec to nie dlatego.

Jaki system oraz bit. :?:

Z jakich komunikatorów korzystasz ?

Pierwsze słyszę aby mikrofon był wbudowany w kamerkę ?

Laptop ?

Zainstaluj AIDA32 - Enterprise System Information 3.94.2

Z sekcji Komputer --> Podsumowanie spisz/podaj :

–> Nazwa płyty głównej

–> Mikroukład płyty głównej

–> Multimedia (Karta dźwiękowa)

kliknij aby powiększyć :

audioh.th.jpg

Nie wykaże odpowiednich danych to zainstaluj AIDA64 Extreme Edition 1.70.1400

Muszę mieć podane p/w dane.

Na niektórych kartach dźwiękowych wystarczy sekunda aby odpowiednio skonfigurować :wink:

Compri ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.