Problem z mikrofonem

Witam

Mam pewien problem, bo kupiłem ostatnio mikrofon Snab hf-50 i podpiąłem do komputera, jednak system w ogóle go nie wykrywa.Pomoże ktoś?

Jaki to Windows? Jest instalacja sterowniak? W manager urzadzen - daj przeszukiwanie sprzetu i skanuj sprzet moze wykryje wtedy albo poszukaj sterownikow do Snab hf-50. Sprawdz czy mikrofon sie wykrywa na jakims innym komputerze

Windows 7, mój sterownik to Realtek Digtal Output, nie wiem jak przeszukac sprzęt , szukałem sterowników do snaba jednak nigdzie nie było , nie mam innych komputerów.

moze to wina sterownikow, na dobreprogramy sa programy do odnjdywania sterownikow jakies, moze to potrzeba podniesc wersje albo w ogole sprawdzic czy na innym kompie wykrywa

Nie mogłem w ogóle znaleźć tych sterowników.

Jak coś w menadżerze urządzeń w innych urządzeniach pokazuje się jako Kontroler multimediów audio i jest koło niego żółty trójkąt. Powiedziałem już , że nie mam innych komputerów.

to dobry znak jak zolty znaczy, ze cos wykryl…teraz potrzebujesz wyszukac do niego sterownik tam w pewnym miejscu bedzie wskazany dla tego urzadzenia

A w jakim miejscu bedzie wskazany? :joy: