Problem z Minecraft na Windows7

Witajcie :slight_smile: Mam problem z gra Popularna MINECRAFT na Windows 7 Ponieważ miałem Windows XP oraz Minecraft’a

Minecraft Nie zacinał mi się działał Płynnie!. Wgrałem Windows 7 Miałem go już dobre z 3 Miesiące Minecraft się nie przycinał chodził Płynnie i od miesiąca zaczął się przycinać z niewiadomych przyczyn ;/ Ponownie wgrałem Windows’a 7 Lecz Problem został :confused: Sformatowałem i Nic nie pomogło Ma ktoś jakieś pomysły?

-Windows 7 Orginał Proffesional

-64Bit System

-Intel® Core2 Duo CPU E7200 @ 2.53GHz 2.40GHz

-Service Pack 1

-Pamięć Ram 2,00GB

Proszę o Szybką odpowiedz naprawdę będę BARDZO wdzięczny :!:

Na takim złomie na pewno będzie ciąć. Wymienień kopmputer na mocniejszy z czterojajowym procem i będzie OK… Niby mógłbyś wsadzić C2Q, ale nie opłaca się już inwestować w takiego starocia jak LGA775, bo samo dołożenie RAM przekroczyłoby połowę wartości tego sprzetu, jak nie całość. Już pozwolę cię wyprzedzić i odpowiedzieć na kolejne pytanie. Zobacz sobie jakie wymagania ma XP 32 bit, a jakie ma 7 X64 i zrozumiesz dlaczego muli. Swoją drogą instalacja 7 x64 pod gry przy 2GB RAMu, to taka sama głupota, co włożenie np. 8GB RAM do kompa i wgrać system 32 bity. Generalnie oczekiwanie od Minecrafta, który działa na zasobożernej Javie na takim starociu przy tym Windowsie to tak, jakbyś oczekiwał od BattleField’a 3 żeby poszedł na Pentium 4 i GF8600GT w rodzielczości full HD na ustawieniach ultra. Po prostu nie ma szans… Swoją drogą to zmaściłeś temat na maxa z instalacją 7, bo jakbyś się zdecydował na zmianę kompa, będziesz musiał wykupić nową licencję, bo licencja OEM jest na jednego kompa i nie można jej przenosić z jednego kompa na drugi, nawet jak się spali i wymienisz na nowy…

Ktoś tu nie zrozumiał pytanie [-X Na Windows 7 64bit Chodził mi elegancko tak z 3 miesiące potem zaczął się przycinać Więc? :expressionless:

Zgadzam się z Piotr92. Podobnie miałem jak karbowy7 , tylko że nie miałem tego z Minecraftem tylko z SPORE i The Sims 3. Dopisanie 2GB Ram’u do Minecrafta trochę zmniejsza lagi, ale można POŁOWĘ RAM’u przypisać do Minecrafta, bo widzę że masz 2GB RAM a Minecraft domyślnie ma 512MB lub 1GB RAM.

Jak to zrobić Piesek64 :?: Proszę o Pomoc ! ![-o<

Przeskanuj komputer Malvarebytes , usuń wirusy .

Proszę o raport Autoruns http://www.dobreprogramy.pl/AutoRuns,Pr … 13208.html Po zakończony skanie zapisz raport spakuj plik i wrzuć na jakiś hosting. Link do niego podajesz tutaj.

Jeśli działał dobrze to masz jakieś zanieczyszczenia na komputerze lub sprzęt już nie daje sobie rady

Gandey Po Lewo Wybierasz Folder Autoruns Hasło : karbowy7 i spakowałem to w Rar.

jeżeli chodzi o to :wink:

Nie rozumiem spakuj to i wstaw na zippyshare.com

Dodane 29.12.2012 (So) 23:02

jeżeli zrobiłeś test

Wszedłem w Ikonkę folderu ‘Autoruns’ Wczytała mi się duża lista ‘czegoś’ Wbiłem w zakładkę Files i Kliknąłem ‘Save’ i to Wstawiłem na Zippyshare.com Jeżeli nie chodzi O to To proszę mi wytłumaczyć bo nie znam się za bardzo ;/

Dodane 30.12.2012 (N) 0:30

A tu LINK : http://www59.zippyshare.com/v/1285159/file.html

Włącz program Autoruns i wejdz do zakładki Logon i odhacz nie potrzebne programy w starcie windowsa

DAEMON Tools Lite

Poczta systemu Windows

No odhaczyłem :] Co jeszcze ?

Czy w ciągu tych 3 miesięcy nie było jakichś aktualizacji gry, być może wprowadzono jakieś nowe funkcje które zmniejszyły wydajność.

Spróbuj skorzystać z dodatku optifine http://www.minecraftforum.net/topic/249 … much-more/

Sprawdź czy sterowniki twojej karty graficznej są aktualne.

Sterowniki Są Aktualne :wink:

Dodane 30.12.2012 (N) 15:07

A co optifine TO spróbuje bo myślę że Gandey Chyba mi Pomoże :wink: chyba że mu braknie pomysłów :stuck_out_tongue:

Optifine musisz też skonfigurować, ale to nie poprawi za dużo wydajności gry.

Dla ciebie ustawienia w Optifine polecam takie:

Video Settings:

Performance: MaxFPS

Jakość grafiki: Dokładna

Zaawansowany OpenGL: OFF

Render Distance: Short +32

Fog Start: 0.8

Fog: OFF

Details:

Clouds: OFF

Rain & Snow: OFF

Sky: OFF

Animations:

Rain Splash: OFF

Performance:

Smooth FPS: ON

Optifine daje tyle praktycznie co nic. Mnie np. podniósł wydajności o raptem 10FPS.

Ja bez optifine miałem 256 FPS a z nim to 98 FPS (teraz mam shadery to trochę się przydaje optifine, bo lawa wtedy mi lagowała)

OPTIFINE nic nie pomógł inne pomysły ? :evil:

Ja już pisałem co musisz zrobić.