Problem z miniaturami plików

Witam serdecznie. Mam pytanie do Państwa. Mam nadzieję, że uzyskam tu pomoc. Otóż mam Windows 10 z wszystkimi uaktualnieniami. Chodzi o to, że kiedy mam ustawiony widok podglądu plików jako miniatury, raz na kilka godzin znikają mi te miniatury i są ponownie wczytywane przez system . Jest to trochę uciążliwe ponieważ przy dużej ilości plików trwa to trochę. Do pewnego czasu wszystko było dobrze, czyli raz wczytane foldery z miniaturami były wyświetlane cały czas. System gdzieś gubi ustawienia i usuwa pliki miniatur. Jak to naprawić, może jakieś ustawienie w rejestrze które sprawi że miniatury nie będą wczytywane od nowa codziennie ale np co tydzień. proszę o pomoc. Pozdrawiam

U mnie po zainstalowaniu windows 10 fall creators update jest to samo.Na poprzednich instalacjach było okey.Jak ktos ma rozwiazanie problemu to prosze podac.

Też mam wrażenie, że dzieje się to po ostatniej aktualizacji systemu, miejmy nadzieję, że poprawią to w kolejnej.

wypróbuj to:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\VolumeCaches\Thumbnail Cache
Zmodyfikuj Autoruns DWORD ustawiając wartość na 0 i restart kompa. Napisz czy pomogło u Ciebie