Problem z minimalizacją gier

Witam,mam taki problem że podczas grania w jakąś grę gdy chcę ją zminimalizować do paska ona się nie minimalizuje,gra się zatrzyma dzwięk wszystko ustanie pokaże się kursor ale obraz z gry zakrywa wszystko i p cały czas pokazuje mi ten moment na którym chciałem zminimalizować grę.Wtedy muszę na oślep kliknąć na pasek by gra się włączyła.W czym może być problem??Pozdrawiam

Przede wszystkim mało ram i za słaby komp :stuck_out_tongue:

a właśnie SeBoLaS jakiego masz kompa?

procek 2,66, 512 DDR , GF fx5200

Złączono Posta : 24.06.2007 (Nie) 22:07

więc nie jest najgorzej

SeBoLaS być może to jest przyczyna :

celeron czy C2D? :mrgreen: . a wogóle w jakich grach to się zdarza?

ale to działo się już prędzej dziś dopiero posta założyłem,a ten vista inspirat wcale nie obciąża jest git :mrgreen:

Złączono Posta : 24.06.2007 (Nie) 22:13

:wink:

No widocznie gra ma wysokie wymagania i temu się tak dzieje

no fifa 07 to nie ma za wysokich :mrgreen: dodm że na niektórych grach normalnie się minimalizuje np.COD2 albo NFS Most Wanted

Aby gra sie minimalizowała musisz miec dobry komputer. I jezeli komputer robi kilka bardzo duzych gier programów itp… to poprostu ci tego nie wykona. Wiem to z swojego własnego doswiadczenia. Mam słabszego kompa i nawet jak gram w gry które mi działaja na moje wymagania to poprostu nie moge minimalizowac. Przyczyna za słaby, zbyt słaby sprzet mam :frowning:

ale mi się ta fifa minimalizowała i przestała :mrgreen:

a co naciskasz ? ctrl+Esc ? mi sie zawsze minimalizuje

nie znaczek windows :wink:

tak po prostu samo sie nic nierobi… coś musiałeś jak sadze "na grzebać "

Mi się też tak działo, może masz wirusa (spyware) albo obciążony system. wyłącz wszystkie programy (zbędne) i graj!

PS: Jest takie coś jak przełączanie się między oknami- Win+Tab :slight_smile: