Problem z misją Dead Space


(Chrucik) #1

Witam po zakończeniu prologu zaczynając misję (tam gdzie po raz pierwszy można skorzystać ze sklepu) "laser" kieruje mnie 'tam' ale drogę zastawiają mi jakieś pudła OCB ? :oops:

de1bc368c961f76fm.jpg

A jak poza tym używać broni grawitacyjnej ? :lol:


(azazel666) #2

jak ci przeszkadzają jakieś pudła to użyj kinezy PPM+F i po prostu je przesuń.

a jaka to jest broń grawitacyjna?? bo nic takiego nie pamietam by było ale może się myle więc każdą broń się używa tak samo, LPM podstawowy strzał a PPM+Spacja alternatywny strzał.


(Chrucik) #3

niestety ppm+f nie działa ;/

Dodam że to sam początek 2 rozdziału jest...


(azazel666) #4

zawsze się używa kinezy by coś przesunąć, może po prostu masz tą opcje pod innym przyciskiem, sprawdź w ustawieniach bo na bank musisz użyć kinezy. obejżyj sobie ten fragment gry i masz pokazane co zrobić.


(Chrucik) #5

po obejrzeniu filmiku powinno coś tej babce wypaść jednak niestety nic nie wypada; Pomyślałem że to bug w grze i przeszedłem jeszcze raz i nic ?!

Co z tym zrobić :o


(azazel666) #6

zrób tak jak na filmiku co podałem, podejdź do tej laski i naciśnij SPACJE czyli tupnij nogą na niej i powinno wypaść i wtedy kineze na pudłach i dalej przed siebie, nie ma na to innego sposobu. gdzieś w necie też czytałem o tym problemie ale rozwiązania nie było. ja nie miałem z tym problemu bo wszystko było ok tak jak mówie, tupnięcie i kineza.


(Dyba9) #7

Istnieje też poradnik z dokładnym opisem:

http://www.gry-online.pl/S024.asp?ID=807


(Chrucik) #8

niestety tak jakby sie zawiesza gra ta "niewidoma" kobieta cały czas głaszcze te zwłoki nic sie nie dzieje jak tupnę czy cokolwiek; Ehhh 10 funtów poszło ;/