Problem z misją w Hitmanie 2

Mam problem z misją nr 4 - Tubeway Torpedo

Uwolniłem już tego agenta i zabiłem stojącego przy nim generała.

Uciekam z nim do Sewer Station. Jestem tam i nie wiem, co dalej.

Grałem w tą gre kiedyś przeszedłem ją cała

Chodzi ci o silent assasint

to jest ta pierwesza misja w rosji czy ta druga bo juz nie pamietam

Musisz chyba uciekać do metra na początku wychodziłeś tą drogą i zabić kolesi przy wejściu do niego,w metrze podchodzisz do pociągu i misja skończona

Jeżeli mnie pamięć nie myli to uciekało się z tym agentem przez kanały. Wcześniej trzeba zdobyć ładunki wybuchowe i wysadzić scianę prowadzącą do kanałów.

a to ta długa misja trzeba sciane wywalic i isc z agentem przez te scieki za sciana i wrócić do metra

A jak ją wysadzic bo mam ładunki ale podchodze chcem podłozyc ładunki to wybuchaja i mnie zabija :frowning: co robic ? Moze trzeba jakis detonator ?

Detonator chyba sie brało wczesniej

To wiem, że trzeba ścianę wysadzić, ale nie wiem jak.

Proszę o wskazówki odnośnie podłożenia bomby

Musisz posiadać bombe i detonator. Jeżeli już je zdobyłeś udaj się do ściany, którą chcesz zniszczyć. Podchodzisz do ściany dostatecznie blisko po czym wybierasz z ekwipunku bombę, następnie wyrzucasz ją z ekwipunku. Chowasz się gdzieś wybierasz detonator, aktywujesz go i po sprawie.

Dzięki, udało się :slight_smile:

Podobna misja to Petersburg Revisited,gdzie w budynku jest jeden z “braci” - agent 17 - snajper,musisz go zabić,wchodząc z przeciwnej strony budynku,i tu jest najlepsza scena gdy Hitman go udusi żyłką i podejdzie do zwłok,Hitman słyszy głos w słuchawce “seventeen its you - siedemnaście to ty,gdzie jesteś ?”,Hitman podnosi słuchawkę i mówi seventeen is dead this is forty seven"

No to jest niezłe ten 17 to klon tak jak 47 sa identyczni zarabista ta gierka

Nie wiecie czy jest już blood money?

W kwietniu premiera :wink:

Super ciekawe czy mi wejdzie

Mam problem bo niemogie znalesc bomby w misji Tubeway Torpedo jesli ktos by chcial mi pomuc niech pisze na moje GG

bede bardzo wdzieczny z pomoc :slight_smile:

Zapomnialem wtedy dodac mój numer gg wiec tera go dam 11403544

Mam problem z 4 misja…jak wiekszosc na tym forum…mam rozsadzic sciane mini bomba…wiec podchodze do sciany uzbrajam bombe i wyzucam ja…sciana sie rozwala ale ja gine…Prosze o pomoc!!!moje gg 7941422 z gory dziekuje za pomoc! !!