Problem z misją w Hitmanie 2

(Canaletto) #1

Mam problem z misją nr 4 - Tubeway Torpedo

Uwolniłem już tego agenta i zabiłem stojącego przy nim generała.

Uciekam z nim do Sewer Station. Jestem tam i nie wiem, co dalej.

(matiit) #2

Grałem w tą gre kiedyś przeszedłem ją cała

Chodzi ci o silent assasint

to jest ta pierwesza misja w rosji czy ta druga bo juz nie pamietam

(Johny) #3

Musisz chyba uciekać do metra na początku wychodziłeś tą drogą i zabić kolesi przy wejściu do niego,w metrze podchodzisz do pociągu i misja skończona

(Kriss91) #4

Jeżeli mnie pamięć nie myli to uciekało się z tym agentem przez kanały. Wcześniej trzeba zdobyć ładunki wybuchowe i wysadzić scianę prowadzącą do kanałów.

(matiit) #5

a to ta długa misja trzeba sciane wywalic i isc z agentem przez te scieki za sciana i wrócić do metra

(Edgarmks) #6

A jak ją wysadzic bo mam ładunki ale podchodze chcem podłozyc ładunki to wybuchaja i mnie zabija :frowning: co robic ? Moze trzeba jakis detonator ?

(matiit) #7

Detonator chyba sie brało wczesniej

(Canaletto) #8

To wiem, że trzeba ścianę wysadzić, ale nie wiem jak.

Proszę o wskazówki odnośnie podłożenia bomby

(Kriss91) #9

Musisz posiadać bombe i detonator. Jeżeli już je zdobyłeś udaj się do ściany, którą chcesz zniszczyć. Podchodzisz do ściany dostatecznie blisko po czym wybierasz z ekwipunku bombę, następnie wyrzucasz ją z ekwipunku. Chowasz się gdzieś wybierasz detonator, aktywujesz go i po sprawie.

(Canaletto) #10

Dzięki, udało się :slight_smile:

(Johny) #11

Podobna misja to Petersburg Revisited,gdzie w budynku jest jeden z "braci" - agent 17 - snajper,musisz go zabić,wchodząc z przeciwnej strony budynku,i tu jest najlepsza scena gdy Hitman go udusi żyłką i podejdzie do zwłok,Hitman słyszy głos w słuchawce "seventeen its you - siedemnaście to ty,gdzie jesteś ?",Hitman podnosi słuchawkę i mówi seventeen is dead this is forty seven"

(matiit) #12

No to jest niezłe ten 17 to klon tak jak 47 sa identyczni zarabista ta gierka

Nie wiecie czy jest już blood money?

(Canaletto) #13

W kwietniu premiera :wink:

(matiit) #14

Super ciekawe czy mi wejdzie

(Adam242) #15

Mam problem bo niemogie znalesc bomby w misji Tubeway Torpedo jesli ktos by chcial mi pomuc niech pisze na moje GG

bede bardzo wdzieczny z pomoc :slight_smile:

(Adam242) #16

Zapomnialem wtedy dodac mój numer gg wiec tera go dam 11403544

(Kuba 1980) #17

Mam problem z 4 misja...jak wiekszosc na tym forum...mam rozsadzic sciane mini bomba...wiec podchodze do sciany uzbrajam bombe i wyzucam ja...sciana sie rozwala ale ja gine...Prosze o pomoc!!!moje gg 7941422 z gory dziekuje za pomoc! !!