Problem z misją w Prince of Persia: the two thrones


(Potra) #1

Witam

Czy ktoś może mógłby mi poradzić jak należy pobić dwa potwory na ringu( jeden ma dłuugi miecz a drugi topór), nie odkryłem na nie jeszcze sposobu na nie, plz help me:) sprawa jest o tyle cięższa że spowolnienie czasu ani winds of sands na nie NIE działą…

z góry dziękuję i pozdrawiam


(Icetouch Aka Dnas) #2

:mrgreen: Atakuj tego z mieczem, jak zobaczysz że ten z toporem chce atakować to odskocz albo jakoś uniknij ciosu, on wbije topur w ziemię, wtedy atakuj jego aż pojawi się taka chmurka po bokach co oznacza ten specjalny atak, wciskasz przycisk szybkiego zabijania. Wygrywasz :stuck_out_tongue:


(Damian560) #3

3-ci bos pryszcz.

1-szy etap. Turlasz się na boki, aż do czasu gdy bosik zaatakuje, nie trafi Cie, więc Ty go siekasz E + lewy mych. Tak z 6-8 razy, w między czasie omijasz lecące fragmenty kolumn. 2-gi etap. Stajesz na środku placu, bacznie obserwujesz poruszające się kamienie. Boss teraz będzie przemieszczał się w około placu, w odstępach co 2-gą kolumne. Musisz wyprzedzić swój tok myślenia i kiedy boss będzie leciał do kolumny Ty wbiegasz na nią i z obrotu wskakujesz na niego. Tutaj taka sama akcja jak 1 i 2 boss, czekasz na mniej kolorowe wstawki i zwolnienie akcji. Atakujesz tak 3 razy, przy czym po każdym jednym ataku wracasz na środek placu. 3-ci etap. Warto mieć ze sobą 3-4 piaski czasu. Wbiegasz po kamieniach ku górze. Jest jedyna możliwa droga dotarcia do góry. W razie jak zostaniesz zestrzelony przez bossa wykorzystaj piasek czasu i zrób manewr lewo prawo, aby kula energii nie trafiła Ciebie. Powodzenia.