Problem z MobileGadu w SPV M3000 (MDA VARIO)

Witam, otoz problem przedstawia się w sposob taki że po polaczeniu kabla KOMP->SPV M3000 moge sie bez problemu łaczyć z MobileGadu a Przy opcji GPRS nie moge sie połączyć bo wyskakuje błąd:

“Nie mozna ustanowic polaczenia z serwerem!”

Co w takim wypadku zrobić żeby błąd naparwić? Bo przecież nie po to zainstalowałem gadu na Palmtopie zeby biegac z kablem do do kompa hehehe :slight_smile: Pomóżcie Panowie :slight_smile:

Co zrobić zeby przez GPRS połączyć sie z GaduMobile

czy trzeba je pierw przerobić??? a moze dfa sie cos zainstalować, żeby odtwarzał mp3??

Trzeba skonfigurować połączenie.

:lol:

mam podobny pboblem i dobrze skonfigurowane połączenie (inne programy działają) oraz dobrze wybrany kanał do łączenia mimo wszystko działa TYLKO NA KABEL: :frowning:

Złączono Posta : 17.03.2007 (Sob) 15:24

głupio odpowiadać na własny post ale co tam :smiley: znalazłem rozwiązanie program Mobilegadu nie wywołuje w tym telefonie nowego połączenia tylko korzysta z istniejącego więc żeby ten program działał trzeba połączyć sie koniecznie przez łącze internet (nie wap) np. otworzyć przeglądarkę lub program pocztowy i wówczas dopiero odpalić mobilegadu i połączyć apropo dla ciągłości stanu na komunikatorze wymagany jest ping co 120 sek. :stuck_out_tongue: powodzenia i oby nigdy więcej komunikatu