Problem z Modami w GTA SA

Mam taki problem, że nie mogę zainstalować modów takich jak np. Podwójne bronir itp. (ale nie samochody) w GTA SA

POMÓŻCIE ![-o<

Spróbuj przez różne programy. Ja osobiście dużo używałem GTAParking i SAMI mod installer.

Być może trzeba tylko podmienić jakiś plik w folderze z grą.

Dzięki właśnie SA mod installer nie działa i spróbuje GTAparking

może zadziała :smiley:

spróbuj jeszcze przez GTA garage.

Ja mam inny problem zainstalowałem mod na ferrari enzo i podczas gry wyświetla mi sie komunikat ze wystapil problem z aplikacja GTA SA

co robić ?

z góry dzięki za pomoc

jak zainstalowałeś jakiś samochód do odinstaluj go bo gra ci nie będzie chodzić :wink: chyba ze przez SAMI to wtedy dodaj skrypt :wink:

jak to dokładnie zrobić

trzeba mieć odpowiednie pliki w niektórych przypadkach są one w folderze z modem ale nie wiem :slight_smile: jest tam opcja dodaj skrypt czy coś takiego załaduj pliki a skrypt sam się załaduje

sciągnij framework’a 1.1 na milion % zadziała :PPP :slight_smile:

A mogę ściągnąć framework’a 3.5 ??? :? :?

Oczywiście. Poszczególne Fremeworki są ze sobą kompatybilne. :slight_smile:

Radził bym jednak 1.1 ponieważ ja zainstalowałem 3.5 to nie chodziło a jak 1.1 to zadziałało. :slight_smile:

qetuopiyrw »

pisze jeszcze raz wczesniej załozyłem watek ale mi moderator wywalił

tu mam odpowiedz na twoj problem tez to miałem szukałem długo na necie ale nikt nie znał na to rady poza reinstalacją gry ale jak dla mnie to odpadało więc tak

Więc tak kopiujemy dwa pliki data i models z płyty instalacyjnej gta do jakiegoś dowolnego folderu potem dopiero do folderu z gta po to aby kilka razy nie uruchamiać płyty i kopiujemy do folderu z zainstalowanym gta pokazuje nam się okienko czy wkleić te pliki i klikamy (tak na wszystko).

Teraz włączamy grę i problem z wyłączaniem gta podczas ładowania już nie występuje. też częsty(bład gta.exe)

Tak za każdym razem kiedy problem pojawi się ponownie należy zrobić jak opisane jest powyżej. Proste nie, miłego grania . To rozwiązanie dotyczy tylko aut instalowanych do gta SA. Jeżeli instalujemy inne mody takie jak budynki i inne, zadziała to inaczej czyli wszystko będzie jak po instalacji gry jeżeli występuje ten sam problem.

dział to w stu procentach bo sam na to wpadłem

Hmm. Tak zrobiłem po tym jak zepsuło mi się Sa po instalacji Modu Hot Coffee :wink: