Problem z modemem (HDA CX11270 Soft Modem)

Witam posiadam sony ericsson txt pro, i pakiet internetu na telefonie. W salonie play powiedzieli ze txt pro ma funcję modemu. Instalowałem sony pc compinion ale pojawia sie komunikat ze program nie może podłączyć urządzenia. Poszedłem w drugą stronę laptop dell inspiron 1525 ma wbudowany modem pod bateria (HDA CX11270 Soft Modem). Niby pisze ze sterownik śmiga i urządzenie jest wykrywane jako modem, ale po włożeniu karty i dodaniu nowej sieci i wybraniu modemu, wpisuje numer *99# i login hasło internet internet i wyskakuje bład 680 brak sygnuału. Po podłączeniu noki i zmianie karty sim i stworzeniu nowej sieci i wpisaniu tych formułek co są wyżej wymienione internet prawidłowo śmiga. Niestety ta cudowna nokia nie jest moja a internet od czasu do czasu na PC się przydaje. Proszę pokierujcie jakimś ciekawym linkiem. Pozdrawiam (System windows7 64b)

Najlepiej na początku łączyć się za pomocą kabla zamiast WiFi lub bluetooth.Tak zaleca producent.

Spotkałem się z poradą,że jak nie widać reakcji na połączenie to trzeba odłączyć,wyjąć baterię na kilka sekund i ponownie włączyć telefon i podłączyć do kabla.

Jeśli tylko chodzi o używanie jako modem to wystarczy zainstalować sam sterownik bez tego całego kombajnu.

Później trzeba utworzyć połączenie internetowe.Nie wiem jak to jest na WIN 7 ,ale na XP jest to proste.

Najwięcej informacji na temat internetu w komputerze za pomocą modemu w komórce na forum http://www.bez-kabli.pl

A na koniec po co kombinować.Wystarczy kupić modem USB za ok. 40/50 zł z prędkością co najmniej 3,6 Mb/s.

Twoja komórka ma prędkość zaledwie EDGE (czyli dość wolna) i po podłączeniu do komputera baterię trzeba często ładować.

karolekorona , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat wyląduje w koszu.