Problem z modemem Huawei E220 - nie działa

Witam,

Niestety dopadł mnie problem z modemem Huawei E220. A mianowicie wczoraj zablokował się mi program Mobile Connect - za pomocą, którego mogę uzyskać połączenie z Internetem (brak odpowiedzi i te sprawy) następnie przez Menedżer zadań Windowsa zakończyłem ten program. Po tym fakcie odłączyłem modem od komputera i podłączyłem go znowu po czym Windows w ogóle go nie chciał rozpoznać. Następnie wyłączyłem Windowsa i włączyłem go od nowa po czym rozpoznał normalnie modem ale podczas łączenia zawsze blokuje się podczas “rozpoczynania transmisji danych pakietowych” i wyskakuje błąd: “Nie udało się połączyć ze zdalnym komputerem więc port jest zablokowany” (czy coś takiego). Na żadnym komputerze nie działa. Tak więc wydaje mi się, że modem jest uszkodzony ale może jednak uda się coś naprawić. Modem Huawei E220 mam z Orange…

PS. Nie będę mógł za szybko na tą wiadomość odpowiedzieć, tak więc przepraszam. Ale proszę o szybką odpowiedź. Przepraszam także Moderatorów za to, że np nie będę mógł szybko zmienić nazwy tematu, tak więc proszę, bardzo proszę o wstrzymanie od szybkiego karania mnie za to.

Pozdrawiam,

max541

Strona producenta - E220:

http://www.huawei.com/mobileweb/en/prod … ageId=null

Oprogramowanie od producenta! !!

http://www.huawei.com/mobileweb/en/doc/ … =-1id=736

(2-gier jest wyłącznie dla Makintoscha, do rozpakowania może być potrzebny program WinRar 3.90)

To nic że masz w Orange, mi działał iplus w Orange i Play.

iPlus manager 2.1

http://www.iplus.pl/indywidualni-pobier … nager.html

Aktualizacja oprogramowania modemu USB Huawei E220

http://www.iplus.pl/indywidualni-pobier … -e220.html

Witaj FXJ ,

Dzięki za pomoc, ale jakimś cudem samo się naprawiło, więc na razie nie będę korzystał z Twojej rady. Ale i tak dzięki za podpowiedź.

Pozdrawiam,

max541