Problem z modułem direct3D, grafika nawala

Problem polega na tym, że gdy chciałem zagrać w Legacy of Kain: Defiance okazało się, że jest problem z grafiką i nie da się nic robić. Przypadkowo zrobiłem test modułu Direct3D w dxdiagu i okazało się, że sześcian z wielkim zielonym X powinien się pojawić i obracać się we wszystkie strony. Sześcian wprawdzie się pojawia, ale w ogóle się nie obraca (tylko ok 2 sekundy przy pierwszym teście), później stoi już do końca, myślę, że to może mieć związek z problemem graficznym gry. Na pewno nie jest to wina sterowników, gdyż próbowałem już tych najnowszych, najstarszych jak i ze środka. Moja karta graficzna to GeForce 2 MX/MX 400, jest to niezbyt fajna karta, bo zawsze są z nią jakieś problemy i wiem także, że najlepiej zainstalować do niej starsze sterowniki. Tak czy siak, błąd nie znika, szukałem podobnego tematu na forum, ale nikt nie miał takiego problemu jak ja więc proszę o pomoc i odpowiedź na mojego posta.

Z góry dziękuję.

Zainstaluj najnowszy DirectX według tychwskazówek. Potem zrób test dxdiag.

tofik , pobierz i zainstaluj ForceWare 30.82.

Przed instalacją powyższego sterownika, odinstaluj najpierw poprzedni (START -> Panel sterowania -> Dodaj/Usuń programy -> NVIDIA DISPLAY /usuń/). Dodatkowo użyj programu Driver Cleaner, aby usunąć pozostałości po sterownikach.

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

P.S. Ewentualnie możesz zainstalować sterowniki ForceWare 45.23, wcześniej jednak musisz usunąć poprzednią wersję sterownika (jak napisałem wyżej).