Problem z modyfikacją Kotf

Witam. Mam pewien mały problem dot. pewnej modyfikacji do gry Star Wars Jedi Knight Jedi Academy. Otóż mod nazywa się Knights of the force (Kotf) i teoretycznie w jednym pliku gry znajduje się trojan, jednak niektóre antywiry tak wykrywają mój niestety też.Ponoć to nie wirus tylko jakiś kod do czegoś. Więc zainstalowałem całą modyfikację bez włączonego anty wirusa i wszystko wyglądało ok. Później jednak kiedy wybrałem chcianą przeze mnie opcję pojawił się taki oto komunikat “C:\Program Files (x86)\LucasArts\KotF Jedi Academy Expansion Pack\src\cmds\htaprocess\result.hta nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32.”

I tu pytanie co teraz zrobić ?

Wiem, że było takich tematów jak ten dużo jednak albo nie znalazłem wyjaśnienia problemu, albo nie rozumiałem za bardzo.

Jeżeli wątek w złym miejscu proszę przerzucić.

Pozdrawiam

Zmień antywirusa :slight_smile:

A jest jakaś inna opcja ? Tzn. ja używam G Data i zazwyczaj jest dobrze. Nawet specjalnie wyłączyłem całego anty wirusa podczas instalacji, żeby nie wykrył i wszystko było ok. No, a kiedy wybrałem jedną opcję pojawił się taki komunikat jak wyżej napisałem. Czy da się coś innego zrobić ?

A jaką opcję wybrałeś ?

Rzekomo w opcji Npc add/remove jest ten “trojan”. Właśnie kiedy chcę to wybrać wyskakuje taki błąd. Reszta działa poprawnie. Zobacz tutaj na kotf.com. A i jeszcze link do filmiku z tym

.

Dodane 03.06.2013 (Pn) 15:16

Czy ktoś może wie co zrobić ?