Gdy próbuje włączyć komputer, świecą mi się wszystkie kontroli nonstop i dalej nic. Na monitorze nic się nie wyświtla. Co robić ?? Pomocy ![]()
Jakieś dźwięki komputer wydaje (z głośniczka systemowego)?
Normalne, słychać, że dysk twardy pracuje, ale nic się nie dzielę
Wyłącz komputer z prądu. Wyciącnij i włóż ponownie kartę graficzną. Podociskaj moduły pamięci. Dobrze przykręć kabel łączący kartę graficzną z monitorem. Jesli to nie pomoże zrób reset BIOSu zworką na płycie głównej.
Prawidłowy reset Biosu: viewtopic.php?f=7&t=267235
Jak nie pomoże, to wyciągnij pamięć, włącz komputer i sprawdź czy komputer zacznie piszczeć (z głośniczka systemowego).
Nic nie pomogło, a po wyjęciu RAM-u komputer nie piszczy.
Pożycz inny zasilacz.
Być może płyta główna lub Bios padł. Spróbuj go odzyskać: http://ocforum.pl/showthread.php?t=9158
Okazało się, że zasilać gdzieś miał zwarcie i stąd te problemy, po wymianie go na nowy wszystko działa jak należy 
Nogeron ,
Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku 