Problem z Moim strumieniem zdjęć

#iPhone6S #MójStrumieńZdjęć #NieDziała #Pomoc #iOS14

Mam pytanie. Dlaczego mi nie działa funkcja “Mój strumień zdjęć”? Mam to aktywne w ustawieniach, pstrykam focięę i nic. Zdjęcie wpada do iCloud’a, ale nie ma tam albumu “Mój strumień zdjęć”. O co chodzi? A może to tak nie działa i coś źle kumam? Pytam, bo zbieram info o różnych usługach Apple i może zrobię filmik na YT.

Mam do dyspozycji i zabawy iPhone’a 6S - wiem, staruszek, ale “Lepszy rydz, niż nic”, więc proszę nie hejtować, z czym się tu już spotkałem.

Liczę na szybkie zatwierdzenie i pomoc. Z góry dzięki

A sprawdzałeś tu? - https://support.apple.com/pl-pl/HT201317

No piszą tam, że jak konto utworzono niedawno, to ta funkcja może być niedostępna. Jednak u mnie w Ustawieniach > moje imię i nazwisko > Zdjęcia mam opcję “Przesyłaj do mojego strumienia” - mogę to aktywować. Zatem o co biega?

Konto utworzyłem jakieś 2-3 tygodnie temu.

Ja konto utworzyłem nieco ponad miesiąc temu i nadal nie mam opcji przesyłania do strumienia. I nie wiem dlaczego i nie wiem czym ją wywołać. Zdaje się, uczę się Iphone’a równolegle z Tobą. Nie mam zatem jak przećwiczyć, kiedy ta opcja u mnie funkcjonuje, a kiedy i dlaczego nie. Ale zaintrygowałeś mnie tym tematem i będą go drążył. Te wyjaśnienia supportu nie zawsze są dla mnie jasne, ale mam w rodzinie kogo zapytać, to spróbuję się dowiedzieć.