Problem z monitorem czy kartą graficzna?

Witam. Mam taki problem z monitorem,ze nagle wyświetli mi jeden kolor (szary,roz,niebieski,zielony,itp. najczęściej różowy). Dzieje sie to niezależnie od tego czy gram, czy słucham muzyki , ostatnio nawet przy wyłączaniu komputera. Czy to jest wina monitora? czy karty graficznej ? Monitor posiadam LCD Samsunga, a kartę Geforce 8800GT Gigabyte. Sprawdzałem temperaturę karty i jest 56 stopni,czy to duży czy mało?. Miał ktoś może podobny problem, żeby mi pomoc?

Raczej monitor miałem też coś takiego, a jaki masz CRT czy LCD?

daniel1501 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Sprawdź kabel czy nie jest pozwijany, czy wtyczki są OK, czy karta dobrze leży w PCI-E

Jeśli LCD, a widać, że tak :lol: to na 99% wina monitora, ale czy karta siedzi tam gdzie trzeba sprawdzić nie zaszkodzi…

monitor mam LCD,czyli na gwarancję muszę oddać ;p

Ale najpierw:

kable nie są pozwijane,karta dobrze jest wpięta - sprawdzałem, czyli to monitor

Raczej tak, ale jak masz możliwość to pożycz od kogoś inny i sprawdź jak będzie, jeśli nie będzie wtedy kłopotu to zasuwaj z gwarancją do sklepu :wink:

a ja sądzę ze to jest karta graficzna. dorabiam sobie w wolnym czasie w serwisie i ostatnie mielismy kilkanaśćie przypadków podobnych do twojego. większość z nich dotyczyła kart GeForce 7300GT ale zdarzały się też 8600GT, 8800GT i nawet były z dwie 9600GT i oczywiście wszystkie te karty to produkcja Gigabyte