Problem z Monitorem HYUNDAI X71S

Witam otóż mam dziwny problem a mianowicie ww monitor na moim komputerze działa poprawnie i normalnie wyświetla obraz , a chciałem go sprzedać koledze . Gdy go podłączyłem przy starcie systemu obraz wyświetlany jest na cały ekran i jak tylko załaduje się windows obraz automatycznie przeskakuje w prawą strone i prawie połowa ekranu jest czarna (tak jakby wyświetlał obraz 15" a monitor jest 17"). Próbowałem wgrywać sterowniki inne niż były , podłączałem do zintegrowanej grafiki nadal to samo , próbowałem przesuwać obraz przyciskami w monitorze to maksymalnie jak mogę ustawić przesuwa obraz tak , że nadal pozostaje kilka centymetrów czarnego ekranu. System to windows 7 64bit . Karta graficzna napewno nie jest zepsuta ponieważ na kolegi 15" monitorze LG wszystko jest ok. W czym tkwi problem , ktoś pomoże ? Byłbym bardzo wdzieczny bo teraz to jedyne co przychodzi mi do głowy to format i ponowne wgranie systemu co wiąże się z utratą danych ;/ Pozdrawiam i z góry dziękuje za pomoc.

Nie wiem jak jest w tym konkretnym modelu, ale poszukaj przycisku o nazwie “Auto”, lub znajdź taką opcję w menu monitora. Wtedy monitor powinien automatycznie wyśrodkować obraz i odpowiednio go zeskalować.

Próbowałem i nie przynosi to efektów . Przy zmianie rozdzielczości na jakąkolwiek lub zmianie odświeżania obraz przeskakuje na cały obraz i jest ok i po kilku sekundach sam zmienia pozycje i jest przesunięty w prawo.

Dodane 28.01.2013 (Pn) 14:26

Odświeżam. Pomoże ktoś?