Problem z monitorem i TV Full HD

Witam.Mam problem z monitorem i TV full HD.Otuż:Jak miałem kartę graficzną GeForce 7600 to robiłem tak:W opcjach grafiki karty wyłączałem monitor i przełączałem obraz na TV Full HD i miałem rozdzielczość 1920x1080 czyli (1080p-FULL HD).Natomiast po zmianie karty na Radeona HD4850 już nie umiem tego zrobić biorę tak:Przechodzę do Catalyst control i przełączam obraz z monitora na TV HD ale nic z tego owszem przełączy obraz na TV ale już nie mogę zrobić rozdziałki HD czyli 1920x1080 zamiast tego pozostaje 1650x1050 i to rozciągnięte na TV co prawda nie wygląda to najgorzej no ale w porównaniu do tamtego obrazu na Geforce 7600 to jest NIEBO a ZIEMIA obraz był FULL HD.Dodam że kartę połączoną mam z TV kablem DVI-HDMI i na takiej był obraz FULL HD a na radeonie nie jest.CO JEST ŹLE jak mogę to ustawić może nie umiem obsługiwać się tym"CATALYST CONTROL…"Proszę o poradę jak mogę zrobić obraz z PC na TV HD w rozdziałce 1920x1080? A zapomniałbym robi obraz ten 1920x1080 ale jest PRZYCIĘTY a nie powinno tak być.Proszę o radę.pozdrawiam

PS:Czy jest róznica jak połącze DVI-HDMI lub HDMI-HDMI? czy jest ona duża?

Nie wiem jak to jest w nowych CCC, ale u mnie gdy wejdę w Właściwości monitora x* :arrow: Obsługa HDTV i tam wybieram “Dodaj 1080i30 w menedżerze ekranów”

Zawsze wychodzi ładny, równy :wink:

*x - numer monitora :stuck_out_tongue_winking_eye:

Spider103 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978