Problem z monitorem, który jest bardzo ciemny

Mam kartę graficzną GeForce 9400 GT

Zarówno w panelu nVidia jak ja na samym monitorze mam ustawione rozjasnienie na maksa a mimo to ekran jest dosyć ciemny

Co można z tym zrobić?

O jejku jejku, jaki monitor ? CRT czy LCD. Podaj model i konfiguracje przy której chodził normalnie. Zmieniałeś sprzęt, monitor nagle zaczął się zachowywać w taki sposób, wyświetlając ciemny obraz z dnia na dzień czy stopniowo ?

Dodane 29.09.2011 (Cz) 18:58

Możesz również spróbować zainstalować inne sterowniki do karty graficznej, poza tym dobrze by było zrobić screena i wrzucić linka.

W opcjach monitora jest taka opcja jak input Voltage. Jak to przestawisz będzie jasniejszy.

monitor CRT Flatron 775FT, najnowsze sterowniki do grafiki. Zrobiłem poprostu formata i od tego momentu obraz jest nieco ciemniejszy

W monitorach crt czasem występują wady w działaniu potencjometrów ale ty posiadasz raczej menu cyfrowe, na przyciski. Wczesniej musiałeś używać innych sterowników, te nowe mogą powodować problem. Do tej karty możesz śmiało instalować starsze sterowniki, nawet sprzed roku, ponieważ i tak nie wykorzystasz karty do gier. Sprawdz jeszcze czy masz opcje w monitorze typu input voltage jak kolega wyżej pisze, osobiscie nie kojarze takiego rozwiązania ale w sumie to by miało sens.