Problem z monitorem po instalacji windows xp

Witam, od dosyć dawna mialem problemy z komputerem mianowicie : bluescreen, zwieszal sie kursor, wolno chodzil. Postanowilem przeinstalować system na xp. Instalator kazal mi wyjąc plyte z komputera i mial sie on zresetowac. Ojciec mnie zawolal, gdy przyszedlem zapomnialem wyciagnac plyty i zrestartowalem kompa. i odpalil sie instalator . myslalem ze tak ma byc dopuki nie zorientowalem sie ze robie to na nowo. Pierwszy raz instalowalem system. Wyskoczyl jakis bluescreen z błedem, i komputeer sie wylaczyl.

Teraz jak go wlaczam to komputer chodzi ale monitor sie nie wlącza. caly czas dioda ok monitora mryga jak by byl wylaczony( wszystko jest podlaczone dobrze) . Niewiem co robie , nie znam sie dobrze na komputerach. prosze o pomoc ![-o<

zobacz w biosie czy masz sterowniki do monitora zainstalowane.

Czy na pewno wiesz o czym mówisz?

@pirozek15

Rozumiem że jak włączasz komputer to nic nie wyświetla ci się na ekranie? Jeżeli tak sprawdź jeszcze raz podłączenie monitora do karty graficznej, jeżeli masz możliwość spróbuj podłączyć inny monitor, możesz także spróbować podpiąć inną kartę graficzną do komputera.

Wydaje mi się ze ten problem dotyczy błędu przy instalacji xp

a na pewno tak instalujesz

http://gadzetomania.pl/2009/01/24/insta … k-po-kroku

pirozek15 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038