Problem z monitorem. Przegrzanie?

(Ladraqkumeia) #1

Witam.

Nie byłam za bardzo pewna gdzie umieścić ten wątek, wiec dajętu. Najwyżej Moderator przeniesie ^^'

Wczoraj z systemu windows XP przeszłam na Windows 7. Dzisiaj zaś około godziny 16 poczułam wydobywającą się z monitora.. spaleniznę, tzn taki charakterystyczny zapach, jakby coś się paliło. Wtedy mi zgasł monitor. Podłączyłam kabel do innego gniazdka: było ok. Ale dalej cuchnęło. Wyszłam na korepetycje, gasząc komputer a monitor od prądu odłączając. Wróciłam po 2h, mniej ogółem śmierdziało. Chciałam zobaczyć, czy przeszło więc włączyłam komputer. Po paru minutach smród wrócił. Ale działa normalnie: nic nie miga, nie wyłącza się, nie zmienia kolorów/jasności itd.. Czy to coś poważnego? Trochę kurzu tam jest, ale przetarłam.. Czy może już czas na nowy monitor? Ten mi służył. .3 lata, około. A może to wina zmiany systemu operacyjnego? o,o

Belineya - wygląd.

(system) #2

Podaj dokładny model monitora. Wygląda na to że standardowe radiatory nie wystarczają, monitor trzeba rozebrać i wyczyścić, ew. wstawić mocniejsze radiatory.

(Ladraqkumeia) #3

19" Belinea 101920 C

78600218.png

O taki.

(stalesz) #4

Wygłąda na zasilacz,nie używaj go oddaj do naprawy