Problem z monitorem przy uruchamianiu gry

Probuję włączyć grę (Vampire The Masquerade Bloodlines),na monitorze (monitor LCD Manta,nowy) pjawia się napis NO SIGNAL, pozniej ciemny ekran, słyszę dzwięk uruchomionej gry. Nie wiem dlaczego się tak dzieje, ogolnie komputer i karta graficzna jest w stanie obslużyć tą gre. Wiele innych i nowszych gier działą bez problemu.Co może powodować ten problem, proszę o pomoc.

A na ile Hz(herców) ustawiłeś system lub grę?

Nie mogę ustawić gry,ponieważ nic nie widzę gdy się włacza, a przed uruchomieniem nie można. Co do systemu to nie wiem gdzie sie ustawia Hz :wink:

prawy na pulipicie>właściwości>Ustawienia>zaawansowane>Monitor i zobacz jakie masz odświeżanie. Następnie wejdz do swojej karty i znajdz ustaiwnia. Jeśli masz kartę z rodziny GeForce to wejdz w Opcje swojej karty i zobacz Zmina częstotliwości odświeżania

Częstotliwość jest ustaniona na 75 Hz i na karcie i monitorze, próbowałam ustawić mniejszą ale nie pomogło.

Prawidłowo powinno być 85Hz nawet starte monitory CRT(6 letnie)obsługują to więc tak ustaw.

No i zaktualizuj stery od grafiki i przy okazji płyty.

czestotliwość w grach usatw w dxdiag , start-> uruchom-> dxdiag Wiecej pomocy-> Zastąp gdzie wpisz wartość zastępczą