Problem z Monitorem/ Radeonem 9800PRO

Witam. Mam poważny problem, otóż podczas włączania jakiejkolwiek gry, lub testu Game w 3DM01 monitor mi sie wylacza, poprostu gasnie i sie pali pomaranczowa dioda i moge tylko zresetowac komputer. Jest tez dziwna rzecz, mianowicie gdy wybiore jakie testy chce zeby 3DM zrobił i wybieram wszystkie od Nature Test w dół to karta je przechodzi. Nie mam pojęcia co się dzieje, karte dopiero dostałem, bo odsyłałem na gwarancje. Prosze o pomoc. Sterowniko do karty to Catalysty 7.7 . Dodam że na moim gf2 wszystko był w jak najlepszym porządku.

Komputer:

Duron 1.2

P.Główna: ECS K7VTA3

Ram DDR512mb 333 AM1

Karta Radeon 9800Pro Saphire

Zasilacz Delta 350w PFC

Czy jest taka możliwość, że na mojej płycie głównej ta karta nie bedzie działać, ponieważ moja p.gł. nie obsługuje agp 8x ?? Słyszałem, że karty wymagajace agp 8x dziala z plytami z chipsetem intela na agp4. Czy to może być ten problem ?

Złączono Posta : 06.08.2007 (Pon) 19:12

Może ktoś mi pomóc ? Prosze.

Złączono Posta : 06.08.2007 (Pon) 22:38

Na prawde nikt nie wie o co chodzi ? Nawet piotrekplay xD ?

Hey !!

Podaj producenta i model monitora…

Gdy po odpaleniu aplikacji monitor gaśnie (i świecą się jakieś diody lub pojawia się komunikat np. “out of range”), to najprawdopodobniej oznacza, że monitor dostał sygnał, którego rozdzielczości lub/i odświeżania nie potrafi obsłużyć…

Z pozdrowieniami

Dimatheus