Problem z monitorem (Samsung syncMaster 710v)

Witam !

Ostatnio coś podkusiło mnie do ulepszenia sterownikow to kart graficznej. Zainstalowałem najnowsze Catalyst (bez Catalyst Control Center). No i od tego momentu zaczeły sie problemy. Monitor przy byle jakiej grze dziwnie sie zachowuje. Ekran skacze, obraz raz pojawia sie raz nie (to nie jest spowodowane duzymi wymaganiami gry poniewaz sprawdzałem to na grze z 1999 roku…).

Czym to może by spowodowane ? Sterownikami ? Moja Karta graficzna to Radeon x1650pro.

Z góry dziękuje za pomoc !

Najrozsądniej zrobisz jak odinstalujesz i wrócisz do poprzednich sterowników , zobacz czy to rozwiąże problem. :slight_smile:

Przeinstalowałem sterowniki z wersji 7.11 do 7.01 i dalej to samo…

Raport o błędach chce wysłac takie dwa pliki:

C:\DOCUME~1\Max\USTAWI~1\Temp\WERca49.dir00\Mini121107-02.dmp

C:\DOCUME~1\Max\USTAWI~1\Temp\WERca49.dir00\sysdata.xml

a ja mam taki problem:

jak włańczam grę to monitor się ładuję i po kilka sek robi się ekran cały czarny.

też mam problem z myszką ale już nową kupie :D.

no i wracam do tematu z monitorem , jak raz włończy się gra wszystko ok , tylko jak ją wyłącze to też większość pada… proszę o odpowiedź co muszę robić bo to mnie naprawdę bardzo wkurza ,że nie wiem co zrobić próbowałem resetować , włańczać i wyłanczac komp itd a komputer wszystko normalnei chodzi :expressionless:

Max307 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978