Problem z monitorem

witam

od pewnego czasu pojawił się problem z monitorem. chodzi o to że jak np. włanczam komputer po duzszej przerwie np. po nocy za nic nie chce sie odpalic monitor.komputer sie odpala ale w monitorze tylko miga dioda i nic.dopiero z którymś razem czasem zastartuje.sprawdzałem wtyczki, kartę grafiki podociskalem wszystko i nic.

pomozcie

Proszę używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

Ile lat ma monitor?

Możliwe że uszkodzony jest któryś z elementów monitora.

Jak jest na gwarancji to oddaj do serwisu.

opisz dokładniej specyfikę swojego sprzętu, jaki masz monitor, karta graficzna itd.

monitor ma z 7 lat Samsung Samtron 55 B grafa to GeForce FX5600XT

myśle że to wina monitora [fakt jest już stary trochę] chyba że ktoś miał podobny problem i dało się go rozwiązać wq inny sposób

pozdrawiam

witam

ja tez mam podobny problem z monitorem…

wszystko jest ok jak go wlacze…pochodzi dobrze tak z godzine…potem pojawiaja sie paski…monitor jest caly czarny…raz sie to uspakaja i po praru minatach jest ok…a czasem to musze wylaczyc na 20 min komputer by monitor znowu zajaral. Bo kiedy wlaczam go po resecie…monitor niby odpala ale nic sie nie pojawia.

Nie moge dojsc oco chodzi…:confused:

bardzo prosze o pomoc…

moja karta to gf 4 mx

monitor ma z 3-4 lata… hyundai q770

moge upchnac gdzies filmik i pokazac dokladnie co sie z nim dzieje…

Witam.

Podłączyć monitor do innego komputera albo na odwrót i będzie wiadomo co jest zepsute.

Złączono Posty : 16.01.2007 (Wto) 19:32

odszczep prawdopodobnie monitor felerny

adasko12 tu jest możliwe że grafa siada

Tylko serwis mialem to samo trzeba wymieni caly uklad nie daj sie wrobic w lutowanie tego go po 3 miechach bedzie to samo cale szczescie ze mialem go na gwarancji nara