Problem z monitorem

(Sapkrzys) #1

Mam dziwny problem z monitorem. Otórz mam monitor LOGIX LGX18B jest już 4latkiem ma płaski kineskop 17` ale ekran jest porysowany tak jak bym śrubokrętem go porysował i coraz więcej pojawia się tych rys. Co to może być przyczyną rysowania się ekranu

(Marcus35) #2

No możesz mieć małe dziecko lub młodsze rodzeństwo. Klawiatura czy mysz wyciera się od ciągłego użytkowania ale nie słyszałem aby ekran monitora sam sie rysował. A tak przy okazji jak i czym go czyścisz?

(Sapkrzys) #3

Nie mam rodzeństwa wogóle i nikt nie wchodzi do mojego pokoju. A jak go czyszcze raz na miesiąc to Jedwabną szmatką kturą kupiłem w sklepie komputerowym (specjalnie przeznaczona). Ale to się zaczeło od jakiś 2 lat, zaraz jak się skończyła gwarancja i na początku to pojawiła się jedna ryska i myślałem że to moja wina a później zaczeło się coraz więcej tego pojawiać

(system) #4

a to w środku masz rysy, czy na zewnątrz ?? :slight_smile:

(Sapkrzys) #5

na zewnątrz są te rysy

(Sebastian33444) #6

Witam. Ja posiadałem ten samproblem i rozwiązałem go silnym przecieraniem gąbką do zmywania naczń (stroną twardą).

(Agatonster) #7

szpara ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.