Problem z monitorem

Mam dziwny problem z monitorem. Otórz mam monitor LOGIX LGX18B jest już 4latkiem ma płaski kineskop 17` ale ekran jest porysowany tak jak bym śrubokrętem go porysował i coraz więcej pojawia się tych rys. Co to może być przyczyną rysowania się ekranu

No możesz mieć małe dziecko lub młodsze rodzeństwo. Klawiatura czy mysz wyciera się od ciągłego użytkowania ale nie słyszałem aby ekran monitora sam sie rysował. A tak przy okazji jak i czym go czyścisz?

Nie mam rodzeństwa wogóle i nikt nie wchodzi do mojego pokoju. A jak go czyszcze raz na miesiąc to Jedwabną szmatką kturą kupiłem w sklepie komputerowym (specjalnie przeznaczona). Ale to się zaczeło od jakiś 2 lat, zaraz jak się skończyła gwarancja i na początku to pojawiła się jedna ryska i myślałem że to moja wina a później zaczeło się coraz więcej tego pojawiać

a to w środku masz rysy, czy na zewnątrz ?? :slight_smile:

na zewnątrz są te rysy

Witam. Ja posiadałem ten samproblem i rozwiązałem go silnym przecieraniem gąbką do zmywania naczń (stroną twardą).

szpara ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.