Problem z monitorem

(system) #1

witam mam pytanie zakupiłem monitor samsung T240 24 cale a wczesniej mialem 19 cali z lg a problem jest taki jak gram w gry i wloncze na nim 75hz to gry mi tan nie samowice jak przeloncze na 60hz to idzie ładnie co a w tej 19 miale caly czas na 75 i bylo dobrze o co chodzi?? trzeba jakies sterowniki wgrać ??? czy co??

(Pawel Ryglicki) #2

A jaka karta graficzna może nie wyrabia

(Danio884) #3

Wiesz jakoś trudno Cię zrozumieć :slight_smile: !!""to gry mi tan nie samowice jak""!!

(system) #4

geforce 7600 gs

(Pawel Ryglicki) #5

No to zbyt potężna karta nie jest i się nie dziw że się gry tną jak się wybiera monitor to do karty a nie że rozmiar się liczy

(system) #6

a to jest tego wina karty napewno???

(Pawel Ryglicki) #7

Ale w jakiej używsz 75hz

(system) #8

teraz musze w 60hz bo jak dam na 75 to masakra tnie jak nic

(Pawel Ryglicki) #9

sory nie dokończyłem posta w jakiej rozdziałce

(Danio884) #10

nieeeeeeee ja miałem tom kartę i się dobrze sprawowała teraz ma GF 7600 GT. Ale co do tej GS to jest dobra dopóki się nie spaliła z całym kompem:(

(system) #11

??????

(Pawel Ryglicki) #12

Na jakiej rozdzielczości grasz

(system) #13

1280 na 720 ale to nic nie daje bo kompinowalem z rozdielczoscia tez juz

(Pawel Ryglicki) #14

A ten monitor jest przystosowany do tego odświeżania

(system) #15

1991280 to moje gg szybciej sie dogadamy

(Danio884) #16

najprędzej wina komputera. Raczej ekran nie ma nic do tego.

(system) #17

to znaczy komputera ??? karty graficznej??

(Danio884) #18

Komputer to też karta graficzna. Nie powiem dokładnie na czym polega problem, ponieważ aż tak nie znam się na sprzęcie. Ale monitor nie ma nic do tego (na 69%).

(Agatonster) #19

19klaudik86 ,

Poczytaj - Konkretne tematy... ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu i w kolejnych swoich postach. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif