Problem z monitorem

witam mam pytanie zakupiłem monitor samsung T240 24 cale a wczesniej mialem 19 cali z lg a problem jest taki jak gram w gry i wloncze na nim 75hz to gry mi tan nie samowice jak przeloncze na 60hz to idzie ładnie co a w tej 19 miale caly czas na 75 i bylo dobrze o co chodzi?? trzeba jakies sterowniki wgrać ??? czy co??

A jaka karta graficzna może nie wyrabia

Wiesz jakoś trudno Cię zrozumieć :slight_smile: !!"“to gry mi tan nie samowice jak”"!!

geforce 7600 gs

No to zbyt potężna karta nie jest i się nie dziw że się gry tną jak się wybiera monitor to do karty a nie że rozmiar się liczy

a to jest tego wina karty napewno???

Ale w jakiej używsz 75hz

teraz musze w 60hz bo jak dam na 75 to masakra tnie jak nic

sory nie dokończyłem posta w jakiej rozdziałce

nieeeeeeee ja miałem tom kartę i się dobrze sprawowała teraz ma GF 7600 GT. Ale co do tej GS to jest dobra dopóki się nie spaliła z całym kompem:(

???

Na jakiej rozdzielczości grasz

1280 na 720 ale to nic nie daje bo kompinowalem z rozdielczoscia tez juz

A ten monitor jest przystosowany do tego odświeżania

1991280 to moje gg szybciej sie dogadamy

najprędzej wina komputera. Raczej ekran nie ma nic do tego.

to znaczy komputera ??? karty graficznej??

Komputer to też karta graficzna. Nie powiem dokładnie na czym polega problem, ponieważ aż tak nie znam się na sprzęcie. Ale monitor nie ma nic do tego (na 69%).

19klaudik86 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu i w kolejnych swoich postach. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif