Problem z monitorem

witam moj problem z monitorem polega na tym ze kiedy zainstalowałem sterowniki z płyty dołaczonej do akrty graf. to tak ajkby do mojego monitora doczepiono drogi i kursorem jednej myszko mozna było przejechać z jednego do drogiegi i wszystko wyświetla sie w połowie krawędzi monitora . nie wiem jak to inaczej napisac

Napisz wszystko powoli i spokojnie, bo Cię nie rozumiem (pewnie nie tylko ja)

W czym problem? Jaka karta graficzna? jakie sterowniki zainstalowałeś?

tak myslałem tylko chodzi o to ze nie wiem jak to napisać po prostu przesuwajac kursor do prawej krawędzi monitora oj znika tak jak obok był by moj monitor był dwa razy szerszy juz jasniej ?? karta to nVIDIA GeForce 8600GT i zainstalowałem sterowniki z płyty do niej dołaczone mam taki problem tylko z XP na Viscie jest wszystko ok

Prawym przyciskiem myszy kliknij na wolnej przestrzeni ekranu. Wybierz "właściwości ", “Zaawansowane”. Znajdż zakładkę "Ustawienia ekranu “nView” i ustaw na “Monitor pojedyńczy”. Teraz prawdopodobnie masz “Tryb zwielokrotniony”.

daniellbn ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif