Problem z monitorem

Witam.

Pare dni temu zepsuł mi się monitor BENQ FP71G+… Na nastepny dzien zanioslem go do naprawy, a w domu miałem jeszcze dwa stare monitory crt, jeden filmy daewoo, a drugi philips i chciałem je podpiać żeby móc normalnie korzystać z komputera, ale niestety nastapiły pewne komplikacje…

oby dwa moniory podpiete do wejscia na karcie graficznej nie chodza… więc nastepną rzecza jaką zrobiłem bylo podpiecie ich normalnie pod wejscie na płycie głównej i okazało się że moniory chodzą bez zarzutów, ale nie moge zainstalować sterowników do karty graficznej… za każdym razem pojawia sie komunikat “Program instalacyjny Nvidia nie może znaleźć sterowników zgodnych z aktualnym sprzetem.” Moja karta to Geforce 9600. Czy wie ktos jak rozwiazać ten problem ?

odinstaluj te które masz teraz i zainstaluj nowe:

Win XP: http://www.nvidia.pl/object/winxp-285.5 … er-pl.html

Win 7 32bit : http://www.nvidia.pl/object/win7-winvis … er-pl.html

Jakiej karty, skoro ekran podpiąłeś do zintegrowanego układu…

Jak chcesz podpiąć do karty graficznej to zresetuj komputer, wejdź do biosu, w opcjach “Integrated Peripherals” wyłącz kartę zintegrowaną (zwykle “onboard vga”), następnie podłącz monitor do wejścia na karcie graficznej.

O ile w ogóle ten 9600gt działa.

A wiec tak zainstalować sterowników nie moge ponieważ pojawia sie komunikat o treści “ten sterownik graficzny nie mógł odnaleźć zgodnego sprzetu graficznego”… tak samo nic nie pomogło wyłączenie karty zintegrowanej w biosie… jak sprawdzić czy karta graficzna działą ?

Najszybciej… włożyć do innego komputera i sprawdzić czy jest obraz.

orlando91 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.