Problem z monitorem

(Kubaml) #1

Witam :smiley: Gdy dzisiaj włączałem kompa zauważyłem że mryga mi dioda w monitorze . Nacisnołem przycisk i mi to nic nie dało , nadal miga dioda a monitor nie chce się włączyć :disappointed: Nawet gdy komp jest wyłączony to dioda miga :disappointed::disappointed: pomożecie pls ?

(rubin714p) #2

O ile znasz się na elektronice to rozkręć monitor. Obstawiam spuchnięte kondensatory i zimne luty. A jak się nie znasz na elektronice to oddaj monitor do serwisu.

(Crusader87) #3

A próbowałeś podłączyć monitor do innego sprzętu? Może coś z kartą graficzną nie gra?

(Kubaml) #4

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

(Kubaml) #5

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

(Kubaml) #6

Siemka :grinning: podłączyłem dziś monitor do innego kompa i dalej monitor się nie włącza a dioda miga :disappointed: co mam zrobić ? Naprawić czy lepiej kupić nowy monitor ?

(Dimatheus) #7

Hej,

Możesz jeszcze sprawdzić kabel przyłączeniowy w monitorze.

Jeśli sam potrafisz, to warto to zrobić. Jeśli masz oddać do serwisu, to chyba lepiej będzie kupić nowy. Choć oczywiście zależy od tego, jaki to monitor. Na razie o tym w ogóle nie wspomniałeś.

Pozdrawiam,
Dimatheus

(Kubaml) #8

Jest to monitor lg flatron L1732S

(fiesta) #9

Czy szrot warty góra 50 zł warto naprawiać?
Jeżeli sam nie j potrafisz go naprawić (np tak jak pisali poprzednicy wymienić kondensatory) to za naprawę zapłacisz więcej jak on jest warty.

(Dimatheus) #10

Hej.

Czyli jeśli sam go nie naprawisz, to oddanie do serwisu całkowicie mija się z celem i opłacalnie jest lepiej kupić inny monitor - choćby używany.

Pozdrawiam,
Dimatheus