Problem z monitorem

Witam :smiley: Gdy dzisiaj włączałem kompa zauważyłem że mryga mi dioda w monitorze . Nacisnołem przycisk i mi to nic nie dało , nadal miga dioda a monitor nie chce się włączyć :disappointed: Nawet gdy komp jest wyłączony to dioda miga :disappointed::disappointed: pomożecie pls ?

O ile znasz się na elektronice to rozkręć monitor. Obstawiam spuchnięte kondensatory i zimne luty. A jak się nie znasz na elektronice to oddaj monitor do serwisu.

1 polubienie

A próbowałeś podłączyć monitor do innego sprzętu? Może coś z kartą graficzną nie gra?

1 polubienie

Siemka :grinning: podłączyłem dziś monitor do innego kompa i dalej monitor się nie włącza a dioda miga :disappointed: co mam zrobić ? Naprawić czy lepiej kupić nowy monitor ?

Hej,

Możesz jeszcze sprawdzić kabel przyłączeniowy w monitorze.

Jeśli sam potrafisz, to warto to zrobić. Jeśli masz oddać do serwisu, to chyba lepiej będzie kupić nowy. Choć oczywiście zależy od tego, jaki to monitor. Na razie o tym w ogóle nie wspomniałeś.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Jest to monitor lg flatron L1732S

Czy szrot warty góra 50 zł warto naprawiać?
Jeżeli sam nie j potrafisz go naprawić (np tak jak pisali poprzednicy wymienić kondensatory) to za naprawę zapłacisz więcej jak on jest warty.

Hej.

Czyli jeśli sam go nie naprawisz, to oddanie do serwisu całkowicie mija się z celem i opłacalnie jest lepiej kupić inny monitor - choćby używany.

Pozdrawiam,
Dimatheus

1 polubienie