Problem z monitorem

Mama maly problem z monitorem.Otoz od pewnego czasu z prawej strony z monitoru pojawiaja mi sie takie szare paski :frowning: nie wiem czym jest to spowodowane :placze: .Monitor jest prawie nowka rok temu w grudniu byl kupywany.nie wiem czy oplaca mi sie go naprawiac czy sprzedac i dolzyc troszke i miec jakis lepsiejszy :lol: prosze o porade :slight_smile:

A próbowałaś przeinstalowac sterowniki albo postawić najnowsze?

Nio wlasnie nie wiem ale to chyba nie od sterownikow wydaje mi sie ze to od raczej strony technicznej ze cos sie spsulo czy cos :frowning: buuu boje sie niooonie wiem co mam robic a te paski zaczynaja mnie wkurzac wrrrrr :?

jaki to monitor? CRT czy LCD?

CRT :frowning: nio nie wiem co mam zrobic ;(

moze masz taka funkcje “Degaus”, rozmagnesuje monitor.

moze tez glosnik stoi jakis za blisko monitora? czasami takie sa objawy.

Głośnik, albo jakaś drukarka. Odstaw wszystkie rzeczy od monitora. Użyj funkcji rozmagnesowania i sprawdź. Poruszaj jeszcze kablem sygnałowym. Może tylko w nim tkwi problem. Jeżeli nie to oddaj monitor do serwisu w ramach reklamacji? A jakiej masz firmy? Powinienieś jeszcze m,iec gwarancje. Przeważnie na monitory są 2,3 lata.

heheheh nie powinienes a powinnas :stuck_out_tongue: kobieta jestem nie widac ze sie nie umie obchodzic z tym cudem :wink: faktycznie glosiki mam blisko monitora :lol: hmmm do serwisu jak chcialam oddac to za kuriera bym placila ok 100 bo to daleko a do serwisu samemu trzeba oddac.nio nic zaraz wezme i odstawie glosniczki :slight_smile: hmmm monitor firmy samsung :slight_smile: dziekuje :*