Problem z monitorem

(Melanzita) #1

Mama maly problem z monitorem.Otoz od pewnego czasu z prawej strony z monitoru pojawiaja mi sie takie szare paski :frowning: nie wiem czym jest to spowodowane :placze: .Monitor jest prawie nowka rok temu w grudniu byl kupywany.nie wiem czy oplaca mi sie go naprawiac czy sprzedac i dolzyc troszke i miec jakis lepsiejszy :lol: prosze o porade :slight_smile:

(matiit) #2

A próbowałaś przeinstalowac sterowniki albo postawić najnowsze?

(Melanzita) #3

Nio wlasnie nie wiem ale to chyba nie od sterownikow wydaje mi sie ze to od raczej strony technicznej ze cos sie spsulo czy cos :frowning: buuu boje sie niooonie wiem co mam robic a te paski zaczynaja mnie wkurzac wrrrrr :?

(Foxas) #4

jaki to monitor? CRT czy LCD?

(Melanzita) #5

CRT :frowning: nio nie wiem co mam zrobic ;(

(Foxas) #6

moze masz taka funkcje “Degaus”, rozmagnesuje monitor.

moze tez glosnik stoi jakis za blisko monitora? czasami takie sa objawy.

(Dawidd3) #7

Głośnik, albo jakaś drukarka. Odstaw wszystkie rzeczy od monitora. Użyj funkcji rozmagnesowania i sprawdź. Poruszaj jeszcze kablem sygnałowym. Może tylko w nim tkwi problem. Jeżeli nie to oddaj monitor do serwisu w ramach reklamacji? A jakiej masz firmy? Powinienieś jeszcze m,iec gwarancje. Przeważnie na monitory są 2,3 lata.

(Melanzita) #8

heheheh nie powinienes a powinnas :stuck_out_tongue: kobieta jestem nie widac ze sie nie umie obchodzic z tym cudem :wink: faktycznie glosiki mam blisko monitora :lol: hmmm do serwisu jak chcialam oddac to za kuriera bym placila ok 100 bo to daleko a do serwisu samemu trzeba oddac.nio nic zaraz wezme i odstawie glosniczki :slight_smile: hmmm monitor firmy samsung :slight_smile: dziekuje :*