Problem z monitorem

mam problem z monitorem. Podam przykład bo nie wiem jak to dokładnie nazwać. Załóżmy że przeglądam jakąś stronę internetową. Gdy nacisnę i przytrzymam ten jakby trójkąt na pasku przewijania obraz powinien sie przesuwać płynnie. U mnie przewinie się o jakieś 5 cm, zatrzyma na momęcik, znow przesunie się o 5 cm, znów zatrzyma itd… Tak jakby się zacinał. To nie jest wina przeglądarki bo np. w Wordzie i gg tez się tak dzieje. Co mam zrobić???

Bombarduje tym pytaniem już trzecie forum, ale wkurza mnie to i nie mam pojęcia co zrobić

Miałem kiedyś identyczny problem, w moim przypadku pomogło zainstalowanie najnowszych sterowników do karty graficznej. Polecam sterowniki z tej strony http://www.omegadrivers.net/

Dokładnie, raczej nie jest to problem z monitorem, a raczej z urządzeniem, które wyświetla obraz na monitorze. Podaj jaką masz kartę greaficzną i jaką masz wersję sterowników.

karta graficzna giga byte 9550 a wersja sterowników to nie wiem, jak to można sprawdzic??? Nic nie zmieniałam od kąd kupiłam kompa (ok rok temu)

No to sciagnij sterowniki do swopjej karty graficznej i sprawdz. A skoro nie zmieniałes od roku to moze sie przydać UpDate do nowszej wersji :slight_smile:

Jaka jest dokładnie karta. Informacje o niej uzyskasz za pomoca programu Everest Home Edition. Dostepny na Vortalu.

Jesli masz GIGABYTE Radeon 9550 R955 series(te co ja :smiley: ) to na pewno nie zostały zainstalowane do niej sterowniki i jedziesz na windosowskich.

Podaje linka do sterowników które trzeba zainstalować:

https://support.ati.com/ics/support/def … lderID=293

Catalyst Control Center Package to paczka sterowników z interfejsem graficznym tutaj dla windowsa XP (chyba taki masz?).

Jesli nie masz zainstalowanego Microsoft .NET Framework(mozna sprawdzić w dodaj/usuń programy) tez musisz go pobrać i zainstalować przed instalacją catalyst bo tego wymaga Catalyst Control Center by normalnie działć.

Mam nadzieje ze napisałam jasno, bo mam tendencję do kręcenia :stuck_out_tongue:

dzięki, juz sobie dałam rade z drobną pomocą użytowników jakiegos innego forum :-). Zrobiłam dokładnie to samo co mi radziłaś Makaryno, tylko że oni mi troszke wcześniej szczegółowo napisali co mam sciągnąć itp To nie była wina żadnych ustawień ani zamulonego komputera, wirusów i syfów (co maniakalnie wszyscy poróbowali mi wmówic). Teraz wszystko jest cacy! !!