Problem z monitorem!

Witam wszystkich mam problem z monitorem. Chcę kupić używany z komisu LG FLATRON 17 cali rok produkcji 2000. Problem polega na tym, że gdy jest wyłączony to kineskop jest tak jakby zielonkawy co widze pierwszy raz, wszystkie monitory maja kolor kineskopu czarny .

Boje sie że kiedy kupie ten monitor to przestanie mi dzialac albo kolory sie zmnienia. Bo monitorek byl sprawdzany przy mnie i dzialal normalnie, wszystkie kolory były wyświetlane prawidłowo, tylko ten kineskop po wyłaczeniu jest taki zielony co nie daje mi spokoju. Może to jest normalne ?. Jeżlei ktos zrozumial co napisalem i zna sie na tym :slight_smile: To prosze o odpowiec.

Jak masz jakieś wątpliwości to nie radzę kupować. Może uda Ci się wyżebrać jakiś okres próbny :?: :?

Jeżeli jest to model F700B to polecam. Mam taki i jest ok. :smiley:

Jak komis daje gwarancje minimum 3 miesiące i kosztuje od 100 do 150 zł to się zastanów.

Zaprzyjaźniony serwis i sprawdz.

Hmmmmmm tylko co mają do tego te czynniki skoro monitor jest wyłączony ?? Userowi chodzi tylko o odcień kineskopu w stanie spoczynku.

Faktycznie moja gafa , źle przeczytałem.

Może poprostu ma taki odcień, albo stosowano jakieś powłoki ochronne - filtry, natryskowe lub klejone na kineskop - choć nic takiego nie widziałem.

Juz wiem jaki to model LG FLATRON 795FT plus prosze o konkretna odpowiec