Problem z Most Wanted - Microsoft Visual C++ Debug Library


(Karwowski Kuba) #1

Witam. Mam mały problem z grą NFS MW. Po pewnym czasie gry wywala mi taki oto błąd: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 3a587.html Wybór każdej z trzech opcji komunikatu kończy się zamknięciem gry. Jest to trochę frustrująca sprawa, grasz, idzie Ci bardzo dobrze a tu nagle taki shit i koniec. Nie wiem o co tutaj chodzi, proszę o pomoc tych którzy mają jakieś propozycję rozwiązujące ten kłopot. Moja konfiguracja to Athlon XP 2400+, 768 mb ram, Radeon 9600 pro 256 mb 128 bit, Windows XP. Pozdro.


(Krzychuu) #2

KLOCEK spróbój zrobić tak:

Odinstaluj MW,

Usuń pozostałem po nim foldery,

Przeczyść rejestr,

Zaisntaluj ponownie. :slight_smile:


(Marcinch7) #3

Masz viste? Jak tak to wiadomo że mogą być błedy z grami , przecierz niema stabilnej visty do ściągnięcia a stabilnej niema w sklepach .


(Karwowski Kuba) #4

No takie ruchy już wykonałem (czyszczenie rejestru, reinstalacja gry), skutków niestety nie widać, ale dzięx za zainteresowanie tematem i to tak szybko. Kożystam z Windows XP, nie z Visty, jest to jedynie nakładka Vista Transformation Pack 5.5. To ona jest odpowiedzialna za lekko zmieniony wygląd komunikatu. Wcześniej na zupełnie "czystym" (czytaj pozbawionym wszelkiego typu modyfikacjom wizualnym) systenie Windows XP także występował błąd. Dodam że reinstalacja Windows (a była takowa przeprowadzana) nie przynosi skutków.


(Krzychuu) #5

KLOCEK , a gra oryginalna?


(Mlajtner) #6

mnie cuś takiego też się kiedyś pokazało

-spróbuj zmienić sterowniki,

-opcje wyświetlania grafiki

-----się naprawiło


(Karwowski Kuba) #7

Oczywiście że oryginalna, Win tak samo rzecz jasna. maru1 gdzie mam szukać tych opcji wyświetlania grafiki ? Czy chodzi o ustawienia grafiki w grze ? Sterowniki jakie mam teraz zainstalowane to ATi 6.10, sam sterownik ekranu bez zbędnych Catalyst Control Center i innych dodatków. Dodam jeszcze że wcześniejsze wersje sterowników także objawiały podany wyżej błąd.


(Mlajtner) #8

Czy chodzi o ustawienia grafiki w grze-tak

patrz w zaawansowanych-u mnie pomogło-a u ciebie ?


(Karwowski Kuba) #9

OK, przedstawię może dwa screeny pokazujące jaki poziom detali w grze jest obecnie ustawiony:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 5aa2e.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... 8dd79.html

Może ktoś wie którą z opcji należy wyłączyć aby błąd przestał mi się objawiać podczas gry ? Dodam że gra działa płynnie, nie ma żadnych objawów zawieszania się, czy przegrzewania komputera podczas gry.

Czekam na wasze sugestie.


(Shawn Michaels) #10

Poziom detali w grze nie ma nic do tego.

Powinieneś przeinstalować system i zainstalować najnowsze sterowniki do płyty głównej , sterowniki (omegi) , i najnowszy direct X i zobaczyć czy po zainstalowaniu gry dzieje ci się tak samo.