Problem z Motorola V3-zawiesil sie

Witam, mam problem z odbieraniem rozmow w motoroli V3, tak jakby sie zawiesil poniewaz nie moge nic zrobic praktycznie zaden przycisc nie reaguje, myslalem ze pamiec jest przepelniona wiec za pomoca programu motorola phone tools usunalem wiadomosci i zdjeci, nic nie pomoglo, za pomoca tego programu moge dzwonic itd, zastanawiam sie czy moze sama klawa padla, jak moge go zresetowac lub wgrac nowy soft. z gory dziekuje za pomoc

Jakie klawisze nie działają? Czy czerwona słuchawka działa?

jedyne co moge zrobic to wlaczyc telefon czerwona sluchawka pozniej juz nie reaguja nawet gdy probuje wylaczyc

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na konkretny, używając

funkcji icon_edit.gif

Prawdopodobnie wilgoć. Rozbiórka telefonu i przeczyszczenie spirytem powinno pomóc. Jak nie, to wyłącz telefon, przytrzymaj (i nie puszczaj) * oraz # i wciśnij czerwoną słuchawkę. Powiedz mi co się dzieje. Możliwe, że będziesz musiał popróbować kilka razy próbować z tymi klawiszami.

po tej kombinacji co podales odpala sie normalnie, ja mysle ze pamiec jest zapchana-jak pisalem wczesniej za pomoca tego programu usunalem wiadomosci,ale mialem kilkanascie mms’ow ktorych ten program nie widzial, moze w tym jest problem, sprobuje go przeczyscic

Po tej kombinacji ma się odpalać bootloader… Jeżeli telefon miałby coś z softem bootloader odpaliłby się normalnie, a jeżeli coś fizycznie siedzi, to odczytałby tylko wciśniętą czerwoną słuchawkę i włączyłby się normalnie. Z tego widać, że to wina fizyczna a nie po stronie softu. Rozkręć telefon, rozbierz i wyczyść wszystkie styki klawiatury spirytusem.

-mozesz mi jeszcze powiedziec jak ja rozebrac, odkrecilem dwie srubki pod bateria ale nie moge zdjac dolnej polowy tylnej czesci komorki jest tam jeszcze jakas srubka, czy cos pozdro