Problem z mozilla,brak obrazków

witam.mam taki problem,bo w nie których stronach nie wyświetlają mi się obrazki które są na stronie,co muszę zmienić w opcjach??? używam najnowszej mozilli:)

Zaczniij od wyczyszczenia dysku za pomocą np. CCleaner. Często pomaga w takich przypadkach.

niestety nie pomoglo:(

Na każdej stronie tak się dzieje? Zawsze, od samego początku po włączenia przeglądarki czy po pewnym czasie? Jeśli nie wszystkie strony to na jakiej? Co się dzieje jak na danej stronie naciśniesz CTRL + F5 ?

Jeśli masz wtyczkę AdBlock Plus to musisz wyszukać wśród filtrów nazwy mające związek ze witryną, na której brakuje obrazków.

Np. strona fotosik.pl przechowuje wszelkie obrazki, animacje na serwerze s.fotosik.pl, więc będziesz musiał trochę dopracować filtry tak, aby blokowało wszelakie reklamy z tych serwerów, ale aby strona z której pochodzą te obrazki wyświetlała się normalnie.

no np. na tej stronie nie mogę zobaczyć obrazków,ctr+F5 nic nie daje. http://www.arachnea.org/forum/f26/skutk … ns-t13161/

Sprawdź czy jakiś dodatek do firefoxa nie blokuje Ci obrazków, najlepiej wyłącz wszystkie i następnie włączaj po kolei. Jeśli masz Adblock plus to kliknij na jego ikonę widoczną na pasku przeglądarki i wyłącz, nastepnie naciśnij F5 lub CTRL + F5 aby przeładować stronę.

Ewentualnie utwórz nowy (czysty) profil firefoxa (w menu start - uruchom wpisz " firefox -p") i sprawdź czy pojawią się obrazki

wszedlem w narzędzia,dodatki i wyl rozszerzenia, wtyczk i nic nie dalo…

Wszedłem na stronę, którą podałeś i też nie widzę obrazków nawet pod IE. Czy widzisz je pod IE? Jeśli nie to może jakaś awaria serwera, na którym leżą te obrazki?

Zainteresował mnie wątek ze strony, którą podałeś, doczytałem go dokładnie do końca (3 strony) i jest w nim rozwiązanie Twojego problemu! :wink: Serio. Też przeczytaj.

Masz zainstalowanego flash player’a?

Jest tu: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=293&Flash+Player+10.0.12.36

zrobilem tak jak pisaleś i nic nie dalo,ale byly inne strony na których bylo napisane,że przedstawiają obrazki a nic nie bylo…a co z tym l??

Od kiedy jest on potrzebny do przeglądania zwykłych obrazków *.jpg??

Nieraz jest potrzebny.Mi był.

No popatrz. Nie wiedziałem. Pokaż przykład. Jeśli obrazki były w pliku flash to tak, ale do zwykłych obrazków jpg, gif, png nie jest potrzebny.

ale ja znalazlem inne strony na ktorych też nie bylo zdjęc,nie mowie tylko o tej stronie,może to być od tego,że nie ma już obrazków bo strona jest ,STARA’’???

prabuty ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

**********

Możliwe, że linki do obrazków wygasły, już tych obrazków nie ma i dlatego ich nie widzisz -ja też na tej stronie, którą podałeś ich nie widzę i inni tam piszący też ich nie widzą.

cedar i prabuty - to u was coś jest nie tak.

Ja doskonale widzę obrazki z tej strony arachnea.org i to pod Firefoxem , Internet Explorerem i Chrome!

Dziwne, bo nawet uczestnicy tamtego forum ich nie widzą;-) Tu nie chodzi o wszystkie obrazki (też tak myślałem) ale w tym przypadku o obrazki użytkownika dodane do dyskusji na tamtym forum w tym konkretnym temacie. Są tylko puste linki do “fotosika”

Jeśli chodzi o linki do obrazków zawarte w postach, to widzę je dopiero jak się na nie kliknie. :stuck_out_tongue:

Dopóki co, to wyklucza “przeterminowanie” obrazków dodanych przez użytkowników w treści postów.