Problem z Mozillą firefox

Przed chwilą zainstalowałem Mozille Firefox 1.0, Wszystko fajnie tylko denerwuje mnie jedna rzecz, zatem gdy przeglądam nasze forum, kliknę w temat, przeczytam i nacisnę wstecz temat jest pokazany jako nieprzeczytany. W IE zawsze po kliknięciu wstecz forum “aktualizowało się” i dany temat był oznaczony jako przeczytany.

Jest to mały problem, lecz ja jako amator Mozilli nie wiem jak go rozwiązać, czekam na sugestie :slight_smile:

Witam,

u mnie w Mozilli 1.7.3 też tak jak i prawdę powiedziawszy nigdy się tym nie martwiłem,

gdyż wydawało mi się to logiczne. Gdy bierzesz Wstecz , to strona wczytywana jest z tymi danymi,

które były przed wejściem na następną. Dopiero kliknięcie np. w Problemy spowoduje,

że zostaną wczytane nowe dane, z wątkiem zaznaczonym jako przeczytany.

Dobrz mówisz manioo, ale tak jak napisałem :

:frowning: Czekam na dalsze propozycje

Ja mam wersję 0,8 i wszystko dziala jak powinno, może zainstaluj 0,8 i też bedzie OK? :slight_smile:

diegoo , nie, to nie wina aplikacji.

też mam Firefoxa1.0 i po przeczytaniu jakiegoś postu klikam “wstecz” to kolor tematu postu robi się jaśniejszy od tematów jeszcze nie przeczytanych (po tym właśnie poznaję przeczytane posty)

Witam,

no właśnie. Czy Tobie, minio , chodzi o to, aby tekst tematu był wyróżniony jasną czcionką,

czy aby jego etykietka zmieniła się z pomarańczowej na szarą.

Bo właśnie przetestowałem IE i tam dzieje się tak, jak mówi jeger , zresztą u mnie też.

Ta pierwsza opcja (tekst jasną czcionką) jest możliwa,

druga natomiast (zmiana koloru etykiety) moim zdaniem nie.

Trochę o tym poczytałem i chyba byłbyś pierwszą osobą, u której tak się dzieje,

przycisk Wstecz pełniłby bowiem dwie funkcje, a to raczej niepotrzebne (i chyba błędne).

A więc wyhaśniam o co mi chodzi.

Chcę, aby po przeczytaniu tematu oznaczonego takim folder_new.gif