Problem z mozilla i otwieraniem sie stron

Witam mam taki problem ze internet jaki posiadam ma dobra przepustowość i działa na innym komputerze z Windowsem 7 dobrze otwierają się strony szybko i sprawnie a u mnie na Windows 10 64bit przeglądarka Mozilla chodzi jak żółw i nie wiem co jest tego powodem próbowałem wyłączać aktualizacje zaporę defendera i nic to nie dało przestawiałem w przeglądarce proxy itp na automaty ręcznie itp nic to nie dało szukałem w przeglądarce mojej aubghut config i pilipiling nie ma takiego czeg

oś wiec już nie wiem co mam zrobić dodaje fotki

Prawdopodobnie kopiesz komuś monero, odśwież firefoxa albo stwórz nowy profil

co robie bo nie wiem co to znaczy zadnego profilu nie mam w firefox zainstalowałem i ma działac

Firefox działa na profilach i tak jak na windowsie możesz ich mieć wiele. wystarczy uruchomić cmd (Windows + R) i wpisać chyba firefox.exe -p

Ale najlepiej odświeżyć firefoxa (usuwa wszystkie dodatki i modyfikacje a zostawia zakładki) kliknij Informacje dla pomocy technicznej -> Odśwież program firefox

Potem zainstaluj ublock origin z filtrami antykopiącymi albo zainstaluj nocoin

Jak to nie pomoże to przeskanuj komputer AdwCleaner a jak to zawiedzie to antywirusem

nie mam zadnego antywirusa bo to ino zasmieca komputer jak bedzie mi ktos chciał spalic pc to nawet najnowszy najdroszy antywirus nie pomoze , mam zainstalowany ccclaner i nim skanuje pc zresetowałem firefoxa jak muwiłes i dalej kaplica

przeskanuj tym, usuwa różne badziewia i nie trzeba go instalować

przeskanowałem troszke delikatnie lepiej chodzi ale nie za szybko i mam takie cos

I przeskanuj wbudowanym Windows Defenderem.


Wykryło ci resztki po asystencie pobierania z dobrychprogramów.

To jest wersja przenośna antywirusa więc nic nie namiesza ani nie spowolni. Spróbuj tym przeskanować

Przede wszystkim pisz zgodnie z ortografią.
Co do problemu, to tak, jak kolega @synaptyk pisze, przeskanuj kompa antywirusem i AdwCleaner’em. Ewentualnie możesz załączyć pliki logów z FRST, ale to w dziale “Bezpieczeństwo”, choć możesz i tutaj.

  1. Wyczyść dane tymczasowe przeglądarki.
  2. Podaj listę wtyczek - może któraś jest problematyczna.
  3. Czy Firefox na Windows nie powinien być w wersji 64bit?

problem rozwiązany pomogło przywrócenie ostawień Mozilli