Problem z Mozillą Thunderbird

(Jewel17) #1

Od dość dawna używam Mozilli do obsługi poczty,od jakiegoś czasu wczytywanie wiadomości w folderze odebrane zajmuje ok 10 minut :expressionless: W tej chwili nie mogę wyrzucić żadnej wiadomości!Niby odebrało mi przed chwilą 7 wiadomości ale tak naprade nie mam ich w folderze,gdy chcę pobrać ponownie pojawia się informacja że na serwerze nie ma nowych wqiadomości.Co to może być? Może na Mozilli jest jakiś limit waidomośći?Mam w tej chwli niby ponad 28 tysięcy wiadomości chociaż nie wydaje mi się zęby to było możliwe...

Drugie konto działa bez problemu. AA jeszcze usunięcie wiadomości w folderze kosz jest niemożliwe gdyż jest on używany przez inny program :expressionless:

(Danielderen) #2

wejdź na skrzynkę przez www usuń niepotrzebe wiadomości i wtedy sprawdź

(Jewel17) #3

Na www już nie ma wiadomościm,są kasowane po odebraniu na Mozilli.

(Marysba) #4

wiadomości pozostają jednak na serwerze a to, że czytasz informację o używaniu programu to to, że należy zawsze wylogować sie z programów poczty i na stronie też.

(Jewel17) #5

Gdy próbuję kasować wiadomości nie mam otwartego konta na www. Niestety mam ustawioną opcję kasowania wiadomości z www po pobraniu przez mozille, trudno, widzę że musze przeinstalować program :frowning:

(Marysba) #6

jak zamkniesz www to nie oznacza, że zostałeś wylogowany.Zawsze przed zamknięciem www należy się wylogować.Zawsze można zrobić reinstalkę ale ostrożnie aby pozostawić ustawienia osobiste i resztę a najlepiej zrobić Bacup Documents and Settings/User/Dane Aplikacji/Thunderbird aby nie utracić cennych uzbieranych ustawień i danych