Problem z mozzilą

Witajcie . Coś sie stało z moja Mozzila 3,0,4 do wczoraj wszystko było dobrze . A dziś gdy ją uruchomiłem nie pokazała się żadna strona . Na strony można normalnie wchodzić ale nie moge użyć opcji cofnij ( jest nieaktywna ) oraz odwiedzane strony nie zapisują sie na liście (ta rozsuwana tabela ) oraz nie ma tam zadnych stron bo wogule nie wysuwa sie nie działa także opcja odświerz i . zrobiłem reinstalke ale nic nie pomogło a w konsolce błedów widnieje takie coś 42a2d3dec1ab800bm.jpg

Pobierz i zainstaluj Revo Uninstaller znajdź w nim firefoxa, kliknij prawym przyciskiem myszy i kliknij odinstaluj, potem daj na tryb rozszerzony i kliknij dalej, to co pokaże to usuń (wszystko).

Potem pobierz i zainstaluj CCleaner i wyczyść nim rejestr i to z programów, ( ale najpierw utwórz kopię zapasową rejestru: start => uruchom => wpisz regedit i na górze plik => eksportuj i zapisz gdzieś na jakiejś partycji)

Teraz jeszcze sprawdź czy nie ma pozostawionych folderów w:

X:\Program Files\ i usuń jak jest folder Mozilla Firefox

oraz:

X:\Documents and Settings\nazwa użytkownika\Dane aplikacji\ i usuń jak jest folder Mozilla

Uwaga!!

Przed wykonaniem tego zrób kopię zapasową rejestru (patrz wyżej) oraz kopię zapasową zakładek (jak masz) i zrób punkt przywracanie systemu

Po wykonaniu tego wszystkiego uruchom ponownie kompa i na nowo pobierz i zainstaluj najnowszego firefoxa => http://www.mozilla-europe.org/pl/firefox/

tomson93 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif