Problem z mp 4

Zakupiłem sobie mp 4 dokładnie to http://www.allegro.pl/show_item.php?item=146309482 dzisiaj przysłali wgrałem sobie kilka utworów na probe wszystko pieknie działało wiec postanowiłem wgrac wiecej teledyski mp 3 noi fotki pamiec mam 2 gB wszystko wyniosło 1.6 Gb po odłaczeniu mp 4 od kompa właczyłem mp4 a ona po wcisnieciu klawisza nap w photo zawiesza sie i nic sie nie dzieje trzeba wyłaczac mp 4 aby odwiesic niemoge nic zrobic czy jest uszkodzona czy ja cos zrobiłem nie tak??

Pewnie padł, jak to bywa w przypadku tych goownianych bezfiromowych odtwarzaczy mp4. Spróbuj oddać.

I na przyszłość nie kupuj złomu jakim są tanie odtwarzacze mp3/mp4.

wyciąg baterie :slight_smile: i włuż spowrotem jezeli wogule masz tam baterie…

bateria jest wbudowana to nic z tego jak wykasowąlem wieksza cześc mp 3 i wogle do okl 500 Mb chodzi dobrze czyli mp 4 jest zwalone??

Na to wygląda

OK TEN PROBLEM ROZWIAZANY ALE… POZOSTAJA FILMY I ZDJECIA FILMY WOGLE NIECHCA DZIAŁAĆ MIMO ZE WYKONAŁEM KOMPRESJE WYSKAKUJE KOMUNIKAT FORMAT ERROR A ZDJECIA DZIAŁAJA NIEKTÓRE

Na tego typu urządzenieach zwłaszcza z allegro mozesz zapomnieć o ogolądaniu teledysków cisz się że możesz słuchać mp 3