Problem z mp3 TECHNIKA

ten temat jest już nieaktualny

Może wyświetlacz nawalił?Po podłączeniu słuchawek da się włączyć muzykę?

nie da się włączyć muzyki w ogóle.odtwarzacz działa tylko gdy jest podłączony do komputera wtedy wyświetlacz też się normalnie zaświeca.nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje.

najgorsze jest to że nie mogę zlokalizować gdzie jest reset :frowning: w instrukcji napisali że znajduje się pod słuchawkami i żeby użyć do tego szpilki ale tam raczej nic nie ma.nie bardzo znam się na takich rzeczach i nie wiem skąd wziąć nowy firmware :frowning: po prostu nie umiem szukać :frowning:

W instrukcji napisali że pod słuchawkami czy powinna być jakaś dziurka w którą musisz wsadzić tą szpilkę o której też była mowa.Przynajmniej tak mi się wydaje(tak wnioskuję)(tylko nie wciskaj tego do gniazda mic -mikrofon(o ile masz)).

jest tylko wejście na słuchawki i takie przy czym można zamontować smycz czy jakieś inne bajery i nie ma tam żadnego przycisku więc reset musi być gdzieś w gnieździe na słuchawki.spróbuję jakoś rozkręcić odtwarzacz.skanowałam też wszystkie pliki pod kątem wirusów i było ok aż wczoraj nagle program avast znalazł mi w odtwarzaczu konia trojańskiego zarażony był jakiś plik copy.exe i nie wiem o co chodzi.skąd ewentualnie mogę wziąć nowy firmware i jak odinstalować odtwarzacz z komputera?mam windowsa xp i odtwarzacz sam zainstalował się na komputerze.bardzo dziękuję za wszystkie porady.jak nic nie zadziała to faktycznie wywale go do kosza.

już wiem co jest mojej mp3:-(niestety ma wirusa ale nie wiem jak sformatować odtwarzacz.czy ktoś mi pomoże?plisssss

Do wyleczenia pendrive’a z wirusów użyj:

Perlovg Removal Tool

Flash Disinfector

lub po prostu sformatuj ją.

bardzo dziękuję :smiley: na pewno skorzystam z tego programu bo nie umiem formatować takich rzeczy :roll: zastanawiam się tylko skąd ja wezmę nowego firmware’a do tego ale to już coś sama wykombinuję :slight_smile: jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc i porady- jesteście super :*

ja próbowałem zeskanować avastem i wyświetliło błąd …

co mogę w tej sytuacji zrobić??