Problem z mp3 TRAK... Proszę o pomoc!

Witam

Mam problem z odtwarzaczem plików mp3 TRAK DMP-550VR Spike. Mianowicie odwtarzacz się nie włącza, gdy podłączam go do ładowarki nie ładuje się. Całkowity brak życia wykazuje również podczas podłączenia do komputera… Posiadam do niego płytę z oprogramowaniem. Bardzo bym prosił o pomoc. Boję się że może to być uszkodzenie mechaniczne, ale z drugiej strony żywot odtwarzacza był bardzo spokojny… Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam…

/imć kubagladki/

Nie chcę przesądzać ale sprawdź czy ładowarka daje napięcie. Z komputerem przy padniętej baterii się nie połączysz. Zacznij od ładowarki.

Ale przecież o podłączeniu do komputera odtwarzacz powinmien się ładować więc nie jest to chyba problemem, ale może warto sprawdzić…

Widzisz ja zostawiłem telefon podłączony do USB na kilkanaście godzin i cały czas nie był w 100% naładowany. Jeśli masz całkowicie rozładowaną baterię to zostaw na dłużej pod USB, może ruszy. Ale najlepiej naładujesz chyba jednak właściwą ładowarką(pod warunkiem że jest sprawna). Jeśli masz multimetr to sprawdzenie ładowarki to moment.