Problem z Mp3 w Sagem my401X

Cześć dzięki waszym radom i propozycjom udało mi sie kupić Orginalny bez simloka w autoryzowanym sklepie z 2 letnią gwarancja telefon SAGEM my401X i mam z nim problem :? . Nie moge do niego wgrać dzwonków w formacie MP3 oczywiście nie całe utwory bo pamiec nie pozwala ale takie urywki które zajmują z 20 kb daczego tak sie dzieje przecież teoretycznie ten tel posiada Mp3 czy to wina softa ??

Wyczytałem gdzieś że mogą mieć maksymalnie 30 sekund, a wogóle na telepolis.pl piszę, że nie ma mp3

Sagem my400x nie ma mp3, lecz sagem my401x ma

ja mam sagema my400x i wgrywałem dłuższe *.wav niż 30s.

@topic.

może zapytaj w sklepie gdzie kupowałeś, bo nie powinno być żadnego problemu ?

a, wyskakuje Ci “Odmowa!” czy co? :?

sorry że tak późno odpowiadam ale nie miałem ostatnio dostępu do neta

Jeżeli chodzi o problem podczas przesyłania pliku mp 3 wyskakuje błąd przesyłeania nie wiem dlaczego to tak sie dzieje :?

może przez irde sie nie da… :? jakbyś spróbował przez wap… :roll:

ps, kabel usb/irda/bt ?

próbowałem przez irde ale też chciałem przesłać przez bluetoth od brata jakiś

mp 3 i to samo błąd przesyłania ine pliki jak vav ,midi obrazki to bez problemu mi przesyła

Ps Ja głupieje na stronie sms.pl i inspiracja. mobile pisze że ten telefon posiada mp 3 a na stronie ery pisze że nie posiada to ja już nie wiem co jest prawdA :?

Witam mam ten telefon Sagem my 401X z sieci Orange zakupiłem sobie do niego Bluetooth z oprogramowaniem BlueSoleil, na komórke wszystko sciągam nawet mp3 trwające ponad 1 minuty tylko szkoda na to miejsca :mrgreen: telefonik ful wypas robi fajne zdjęcia tylko trzeba umiec się aparatem obsługiwac bo ma funkcje na każde rodzaje pogody i oświetlenia;) Polecam ten telefon wszystko chodzi co trzeba czyli MP3, Polifona, kolorowe Tapety. Animacje, Filmy itp. a wszystko to za free :stuck_out_tongue:

Ja mam napisane że mam mp3 ,ale mi nie wchodzi ;/

Witam!

Mam pytanie!

Jakiego programu uzywacie do komunikacji my401X z kompem za pomocą IrDA?

Nie moge dać sobie rady z tym połączeniem!

Z góry dzieki za odpowiedz!

pozdr.

Ja mam Bluetooth super prędkośc przesyłania danych ozbrazek wysyla w 2,3 sekundy :mrgreen:

No tak! ale ja mam IrDA!

No to jak moze mi ktoś pomóc ???

IrDA pomaga połączyc telefon z komputerem dzięki kablu USB-IrDA :slight_smile: i do tego musisz miec programik :mrgreen:

Co za bzdura, irda też jest bezprzewodowa tak samo jak bluetooth, nie są potrzebne żadne kable.

Chłopcze chodziło mi o IrDA na USB musisz ją miec zeby przesyłąc pliki na komorke z kompa :stuck_out_tongue:

a tu masz linka :stuck_out_tongue:

http://pc.emarket.pl/pricelist/item.aspx?PID=C0120043

Domador to po co piszesz o jakimś kablu :?

http://www.irda.pl/Usb.php

Zestaw zawiera:

Port podczerwieni IrDA w formie klucza.

Kabel USB o dlugości 1 metra.

CD ze sterownikami pod Windows 98/ME/2000/XP

Instrukcja obsługi w języku angielskim i polskim

Kabel jest :stuck_out_tongue: :mrgreen:

No, ale ale kabel to najmniej istotna część i bez niego da sie obyć:P

No tak macie racje!

IrDA jest pezprzewodowa a kabel o ktorym piszecie to przedłóżka USB po to aby IrDA mogła leżeć obok tela na biórku!

To jest jasne ale ja tylko potrzebuje jakiś program, którym bede mógł wymieniać dane między PC a telefonem!

:szukaj!!: w :google:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=78470

=-]