Problem z mp4,opcjami przycisków laptopie i grami online

Witam. Miałem formata.

Po formacie nie działa mi parę rzeczy.

Mam laptopa Acer TravelMate 5320 i ma on po swojej lewej przyciski. Chciał bym zmienić ich funkcje.

Podłączam mp4 i nie chce mi się ono otworzyć. Pierwszy raz mam ten problem.

beztytulujp269.jpg

Włączam jakąś grę online i mam biały obraz. :cry:

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

Jaką masz wersję Windows Media Player? Potrzebujesz przynajmniej wersji 10 aby obsługiwać urządzenia w trybie MTP.

Chodzi mi o to że laptop nie wykrywa mp4 jako dysku zew, a na stacjonarnym wykrywa.

Może potrzeba jakiś sterów?

zainstaluj Shockwave Player (zawiera już w sobie flash playera).

co do przycisków tu masz sterowniki

http://support.acer-euro.com/drivers/no … _5320.html

pod pozycją Launch Manager

nie potrzebuje

krzycho12 , Miałeś zmienić temat na konkretny - nie zmieniłeś.

Zastosuj się do punktu 2.6 refulaminu forum:

Jeżeli i tym razem nie poprawisz tytułu, temat wyląduje w śmietniku.

Może ktoś pomóc ?

krzycho12 , Jeżeli potrzebujesz pomocy to przynajmniej bierz aktywnie udział w swoim temacie. Przekazuj jak najwięcej informacji oraz informuj o działaniach, które podjąłeś a które nie dały rezultatu. Tutaj niestety nie ma wróżek i nie wiemy czego już próbowałeś (i z jakim dokładnie skutkiem) a czego nie.

Było pytanie:

Odpowiedziałeś?

Nie.

Była propozycja ewentualnego rozwiązania podana przez sebos_krk.

Zastosowałeś? Opisałeś dokładnie efekty tych działań?

Nie.

Wszystko elegancko zadziałało.

Co ma do tego WMP ? Mi chodzi o to, że laptop nie widzi mp4 a stacjonarny widzi. Pendrive laptop widzi.

Napisałem o WMP zanim wyjaśniłeś o co właściwie chodzi. Więc nie rozumiem tych pretensji do mnie. Ze screenu wynika, że Windows próbuje otworzyć urządzenie MTP (zobacz na pasku w górnej części okienka) - moje pytanie do Ciebie było właśnie z tym związane. Na tym kończę udział w tej dyskusji dla jasnowidzów.

Czekaj cierpliwie - jeszcze raz napiszesz takiego posta, dostaniesz ostrzeżenie, a temat zaliczy śmietnik.

OT --> Kosz