Problem z mp4

od tygodnia posiadam mp4. wszystko działało dobrze zanim nie skasowałem pliku (chciałem usunąć utwór MP3). od tego momentu nie mogę nic z zrobić. W funkcji Music" wyskakuje mi Empty Disk, to samo wyświetla się w AMV, Voice, Photo i E-BOOK w funcji Record wyświetla mi Błąd Dysku, Radio pracuje normalnie. Nadmienię jeszcze że nie mogę nic skopiować na twardy dysk odtwarzacza. co zrobiłem takiego że tak mi się stało.

Proszę o pomoc jak mam ten problem rozwiązać. czy czasami nie wywaliłem oprogramowania i skąd mogę to oprogramowanie pobrać.

Z góry dziękuję i pozdrawiam QFEL.

Format playera powinien pomóc.

a jak mam to zrobić bo nic nie kumam jeszcze o tym urządzeniu

najlepiej jak masz dołączony programik do formatowania albo taką opcje w playerze. Można formatować przez Windows ale to troche ryzykowne

właśnie go formatuje przez Windowsa a jakie mam ryzyko

lub jaki program pomoże mi go sformatować

nie wiem :stuck_out_tongue: w instrukcji od mojego było żeby tak nie robić bo można soft uszkodzić

chyba da się przez MP3 player utilities http://www.brothersoft.com/mp3_audio/mp … 50892.html

wielkie dzięki wszystko pracuje już dobrze

pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziękuję pozdro QFEL

witam!

tez mam ten sam problem, i teraz nie wiem czy mam zrobic formata. czy ty jak zrobiłes formata to oprogramowanie zostało? czy trzeba wgrac nowe? prosze o odp pozdro

Oprogramowanie jednak zostaje :smiley: Ale formatuj tylko jako FAT, nie może być FAT32 ani nic innego